Авторизація

» » » МОЗ презентувало результати державних закупівель через міжнародні організації на зустрічі SHiPP у В’єтнамі

МОЗ презентувало результати державних закупівель через міжнародні організації на зустрічі SHiPP у В’єтнамі

Досвід України у закупівлі ліків перейняли вже 5 країн. Чого вдалося досягти і як працює система сьогодні заступник Міністра охорони здоров’я з євроінтеграції Ольга Стефанишина розповіла у форматі відеозвернення на зустрічі учасників ініціативи Sustainable Procurement in the Health sector initiative (SHiPP) - Стале постачання в охороні здоров’я у В’єтнамі.
Семінар відвідали близько 40 учасників — представників урядів, міжнародних організацій, недержавних установ та приватного сектору.
П’ятий рік поспіль для України здійснюють закупівлі ліків Програма розвитку ООН (ПРООН), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Crown Agents.
“Вже у 2016 році, за рік після переходу на закупівлю ліків через міжнародні організації, нам вдалося заощадити до 40% бюджетних коштів і на ці гроші закупити додаткові ліки. Нині ми повністю забезпечили потребу у стентах для пацієнтів з гострим інфарктом в екстрених випадках, вакцинах за Календарем щеплень, дитячій онкології. Ми постійно вдосконалюємо внутрішні процедури і нині розбудовуємо спроможність національної закупівельної агенції у відповідності до високих стандартів роботи міжнародних організацій”, - сказала заступник Міністра охорони здоров’я України Ольга Стефанишина.
На зустрічі представники ПРООН та Охорони здоров’я без шкоди (HCWH) визначили, що через оптимізацію закупівель у секторі охорони здоров'я можна створити більш екологічні моделі виробництва та споживання.
Програма “Стале постачання в охороні здоров’я” (SHiPP) заснована у 2012 році. До її складу входять 10 членів, з них 7 міжнародних організацій ПРООН, Програма ООН з довкілля, Фонд ООН у галузі народонаселення, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, ЮНІСЕФ, Управління Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів, Всесвітня організація охорони здоров'я та 3 інституції з фінансування охорони здоров’я (GAVI, GFATM and UNITAID). Програма SHiPP імплементується у 10 країнах, серед яких і Україна.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930