Авторизація

» » » Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем науки

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем науки

Шановні науковці! Шановні громадяни!
Від імені Уряду та від себе особисто вітаю усіх науковців України з професійним святом – Днем науки!
Розвиток науки є одним з найважливіших факторів, які визначають місце держав у сучасному світі, стан розвитку суспільства, його готовність до сучасних та майбутніх викликів.
Наша країна орієнтується на подальший економічний та соціальний розвиток, який базується на інноваційних та наукоємних технологіях. Тому Уряд приділяє значну увагу розвиткові та фінансуванню наукової галузі, розширенню наукової інфраструктури, покращенню становища українських науковців.
Водночас ми змінюємо саму систему фінансування науки та запроваджуємо сучасні методи менеджменту наукової галузі. І одним з основних орієнтирів та індикаторів успішності вітчизняної науки має стати її прикладний аспект та вплив на реальний сектор економіки. Модернізація промисловості, впровадження інноваційних технологій та загальний розвиток суспільства мають бути обов’язковими результатами наукового прогресу та розвитку наукової галузі України.
Висловлюю подяку всім українським вченим за відданість улюбленій справі та щоденну кропітку працю! Бажаю Вам міцного здоров’я, подальших професійних досягнень та успішного втілення найсміливіших проектів!
З повагою
Прем’єр-міністр України
Володимир ГРОЙСМАН

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31