Авторизація

» » » Шляхи екологічно-водних проблем вирішувала басейнова рада річок Прут та Сірет

Шляхи екологічно-водних проблем вирішувала басейнова рада річок Прут та Сірет

16 травня 2019 року в м. Чернівці відбулось перше засідання басейнової ради річок Прут та Сірет.
На зазначеному засіданні були розглянуті основні етапи розробки плану управління річковими суббасейнами річок Прут та Сірет.
Також при басейновій раді сформовано робочу групу, яка напрацьовуватиме пропозиції для вирішення екологічних проблем річок Прут та Сірет.
Андрій Кавуля, заступник голови басейнової ради, поінформував присутніх про стан виконання Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року. У результаті обговорення присутніми було прийнято рішення звернутися з цього питання до центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо необхідності вирішення питання протипаводкового захисту в суббасейнах річок Прут та Сірет.
Детальну інформацію про якісний стан річкових екосистем та діяльність суб’єктів, які є забруднювачами поверхневих вод, представив Роман Михайлюк – начальник Дністровського басейнового управління водних ресурсів.
Також акцентував увагу на новому порядку ведення державного моніторингу вод і можливостях басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів, фахівці якої вже пройшли спеціальне навчання та освоїли специфіку сучасного європейського обладнання. Отже, воду на Прикарпатті перевірятимуть за 35 пріоритетними забруднюючими речовинами: пестициди, поліароматичні вуглеводні, леткі органічні сполуки та ін., – зазначив Роман Михайлюк.
Крім того, члени басейнової ради обговорили та визначилися з датою відзначення Дня річок Прут та Сірет, який святкуватимуть щороку – 29 червня. Участь у заході взяли члени басейнової ради, представники громадських організацій «Карпатська екологічна варта» та «Громада рибалок Буковини», ТОВ «Індик Продукт» та інші.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31