Авторизація

» » » Оксана Гаврилюк: Ветеранський простір - це команда

Оксана Гаврилюк: Ветеранський простір - це команда

Концепт єдиного ветеранського простору в обласних центрах країни, напрацювання по програмі психосоціальної адаптації та реабілітації, проекти з підтримки спортивних активностей ветеранів та багато іншого презентувала заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк регіональним представникам Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО.
Працівники територіальних органів Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО отримали можливість послухати та дізнатись про основні цілі та задачі, які ставить перед собою Мінветеранів, а також яким чином, за допомогою яких сил та засобів міністерство буде їх досягати.
Окремо Оксана Гаврилюк зупинилась саме на темі впровадження єдиних ветеранських просторів в регіонах, своєрідних хабів для ветеранів.
«Там має відбуватись спілкування з самими ветеранами, членами їхніх родин та родин загиблих. Саме там мають надаватися певні послуги та консультації, проводитися тренінги. Туди мають запрошуватися відповідні фахівці, консультанти, тренери, працівники державних служб, зокрема, служби зайнятості, психологи», - розповіла заступник Міністра у справах ветеранів. Також вона додала, що такі майданчики для ветеранів мають бути в належному стані, мати необхідну техніку, обладнанняня, устаткування.
Окрема увага там має бути приділена спорту та спортивній реабілітації. Мають бути спортивні майданчики та зали із відповідним інвентарем, що дасть можливість ветеранам відновлюватися після отриманих травм та просто займатися спортом, підтримуючи себе у формі.
«Ветеранський простір - це команда, адже саме команда здатна робити важливі і корисні речі. І оті 5 регіональних представників Мінветеранів в кожній області мають працювати саме в таких ветеранських просторах. Так ветеран зможе в одному місці отримати весь спектр послуг як від представника держоргану, так і від залучених фахівців та представників громадських організацій», - наголосила Оксана Гаврилюк.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930