Авторизація

» » » В’ячеслав Кириленко вручив Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

В’ячеслав Кириленко вручив Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

Сьогодні у рамках заходів до Дня науки відбулось нагородження українських вчених Премією Кабінету Міністрів України за розробку і впровадження інноваційних технологій та виведення на ринок інноваційної продукції.
Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко привітав науковців від імені Уряду та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, подякував за важливу роботу і наголосив, що Кабінет Міністрів приділяє значну увагу розвитку і фінансування наукової галузі:
«Інноваційні стартапи - це та перспектива, завдяки якій Україна може вийти на одну із провідних позицій в світі. Фінансування інноваційних досліджень та фундаментальної науки є пріоритетом Уряду», - наголосив В’ячеслав Кириленко. Він зазначив, що почався процес реформування управління наукою, запрацював Національний фонд досліджень, що покликаний забезпечити прозорість надання коштів на підтримку наукових проектів, фінансування фонду щороку зростатиме. Також пріоритетом Уряду є фінансування університетської науки і вперше цього року на це надано 100 млн гривень.
Цього року нагороди від Уряду за розроблення і впровадження інноваційних технологій отримали 5 колективів українських вчених за впровадження інноваційних технологій лікування вогнепальних переломів кісток кінцівок та ортопедичної патології, за розробку екологічно чистих агроефективних мінеральних добрив, за розробку і впровадження технологій виготовлення крупногабаритних редукторів важкого машинобудування, за створення комплексу з виробництва зарядів вітчизняного твердого палива та експериментального відпрацювання ракетних двигунів, за інноваційну технологію та устаткування для вирощування супервеликих монокристалів тугоплавких металів (вольфраму і молібдену). Кожен колектив науковців отримає по 200 тисяч гривень.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930