Авторизація

» » » Міненерговугілля спільно з експертами опрацьовує можливості підвищення ефективності співпраці з громадськістю

Міненерговугілля спільно з експертами опрацьовує можливості підвищення ефективності співпраці з громадськістю

Міненерговугілля бере участь у проекті за підтримки ООН «Сприяння реформі державної служби шляхом посилення взаємодії державних органів виконавчої влади з громадськістю». У рамках проекту проведено зустрічі з сертифікованими експертами Творчого центру ТЦК з питань оцінки результативності та ефективності діяльності органів виконавчої влади щодо взаємодії з громадськістю Володимиром Феськовим та Андрієм Деркачем.
Голова Громадської ради при Міненерговугілля Семен Поташник ознайомив із напрямками роботи Громадської ради з метою сприяння у формуванні політики в енергетичній сфері та підкреслив роль експертних груп при Громадській раді, які надають фахові висновки та пропозиції. Наголосив, що ветерани енергетики готові передавати досвід та надавати експертну допомогу. Також звернув увагу на позитивну динаміку розвитку співпраці та належну увагу з боку Міненерговугілля щодо розгляду пропозицій Громадської ради.
Сьогодні ж проведено фокус-групу за участю експертів, представників Громадської ради та науково-технічної ради при Міненерговугілля, Участь у заході взяли члени науково-технічної ради, директор Інституту вугільних енерготехнологій НАН України Наталія Дунаєвська, д. т. н., президент Всеукраїнської громадської організація «Енергетична асоціація України» Юлій Куцан, члени Громадської ради віце-президент, голова виконкому НТСУ України Олександр Дупак, президент Всеукраїнської громадської організація «Енергетична асоціації України» Василь Котко, голова ГО «Молодіжна енергетична спільнота» Рената Яресько, заступник голови ГО «Всеукраїнська рада ветеранів праці енергетики, секретар Громадської ради Станіслав Яцкевич.
Оцінка Міністерства за напрямком «Взаємодія з громадськістю» проводиться за методологією, яка передбачає застосування різних інструментів аналітики, у тому числі інтерв'ю, фокус-групи як з представниками Міністерства, так і громадськості, яка представляє консультативно-дорадчі органи.
Напрацьовані експертні висновки будуть передані Міністерству для врахування у подальшій роботі з громадськістю та планування заходів з метою підвищення результативності взаємодії з інститутами громадянського суспільства.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031