Авторизація

» » » Олександр Саєнко в Стенфорді: У співпраці з громадянським суспільством ми маємо прискорити інституційні реформи в Україні

Олександр Саєнко в Стенфорді: У співпраці з громадянським суспільством ми маємо прискорити інституційні реформи в Україні

Активне залучення громадянського суспільства до інституційних реформ в Україні допоможе прискорити трансформацію постреволюційної України та, в підсумку, забезпечити стале економічне та соціальне зростання, вважає Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.
«Ми рухаємось у вірному напрямку, але ми повинні прискорити реформи й ми розуміємо виклики, які стоять перед нами: інституційні зміни, антикорупційна реформа, верховенство права, сучасна, якісна судова система. Але також, щоб бути успішними в реформах, ми маємо бути успішними в комунікації з громадськістю. Ми маємо залучати громадянське суспільство. Потрібно не тільки придумувати, а й втілювати закони, тому ми говоримо про відповідальне лідерство й залучення до процесу реформ спеціалістів як з державного, так і приватного сектору», - наголосив він, виступаючи на конференції «Майбутнє української демократії після виборів: успіхи та виклики», що проходить 10 травня в Стенфордському університеті (США).
Міністр підкреслив, що протягом останніх 5 років Україна змогла досягти економічної стабільності й почати ріст економіки, запустити реформи у всіх сферах.
Олександр Саєнко також зазначив, що в Україні відбувається реформа системи державного управління: на державну службу активно залучаються висококласні спеціалісти, в тому числі без досвіду державної служби. У низці міністерств, в рамках реформи, вже створені нові підрозділи – директорати, які покликані підвищити якість державних рішень.
«На цьому шляху питання підтримки молодих лідерів дуже важливе, й Україна – чудове місце для тих, хто готовий до реформ, хто готовий показати свої знання та взяти на себе відповідальність», - резюмував Міністр Кабінету Міністрів України.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031