Авторизація

» » » Мінекономрозвитку вдосконалює нормативно-правову базу згідно з вимогами середньострокового бюджетного планування

Мінекономрозвитку вдосконалює нормативно-правову базу згідно з вимогами середньострокового бюджетного планування

8 травня Уряд України ухвалив ініційовані та розроблені Мінекономрозвитку рішення для продовження переходу до середньострокове бюджетне планування.
Згідно з ухваленими змінами Мінекономрозвитку відтепер не здійснюватиме щорічну підготовку прогнозу зведеного балансу фінансових ресурсів України, оскільки це не передбачено змінами до Бюджетного кодексу України від 6 грудня 2018 року щодо запровадження середньострокового бюджетного планування.
Також із переліку завдань Мінекономрозвитку Уряд виключив завдання щодо формування і подання Мінфіну переліку державних цільових програм, які передбачається виконати у відповідному періоді з використанням бюджетних коштів. Відповідно до закону щодо реалізації державних цільових програм, функції з формування їхнього переліку на відповідний період повністю покладені на Мінфін.
Довідково
Законом України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового бюджетного планування" із переліку матеріалів, що додаються до проекту закону про Державний бюджет України, виключено необхідність подання зведеного балансу фінансових ресурсів України. Ця функція раніше була покладена на Мінекономрозвитку.
Також, згідно зі змінами до Закону України "Про державні цільові програми” внесення, виключено норму щодо включення Мінекономрозвитку за поданням державних замовників заходів, завдань і показників затверджених державних цільових програм до відповідних розділів проекту державної програми економічного і соціального розвитку України на відповідний рік та формування у складі цього проекту переліку державних цільових програм з визначенням усіх джерел їх фінансування.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031