Авторизація

» » » Президент вручив державні нагороди прикордонникам

Президент вручив державні нагороди прикордонникам
[/i]

Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил Петро Порошенко вручив державні нагороди військовослужбовцям та співробітникам Державної прикордонної служби України. Глава держави нагородив прикордонників під час перебування у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота в ході робочої поїздки до Черкаської області.
Високі державні нагороди Президент присвоїв за значний особистий внесок у справу охорони державного кордону, захист суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня прикордонника.
Президент вручив державні нагороди прикордонникам
Медаллю «За військову службу Україні» нагороджено, зокрема старшого прапорщика, старшого техніка – начальника групи автоматизованих систем управління відділення зв’язку відділу прикордонної служби «Ялта» Донецького прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України Яну Адамовську.
За роки проходження служби старший прапорщик Адамовська має високий рівень професійної підготовки, систематично працює над удосконаленням форм і методів роботи за напрямом своєї діяльності. В умовах проведення операції Об'єднаних сил старший прапорщик самовіддано здійснює заходи із забезпечення і підтримання надійного зв’язку, постійної взаємодії і передачі даних між органами управління прикордонного відомства та підрозділами інших відомств, задіяних в бойовому конфлікті.
Під час захоплення сепаратистами міста Іловайськ вона разом із особовим складом відділу прикордонної служби «Іловайськ» вибула на посилення пункту пропуску «Успенка» відділу прикордонної служби «Амвросіївка».
В умовах постійних обстрілів та наступів агресора старший прапорщик надавала медичну допомогу військовослужбовцям Державної прикордонної служби України та Збройних Сил України, чим забезпечила збереження життя побратимам.
Сьогодні старший прапорщик Адамовська продовжує гідно захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, бере безпосередню участь в операції Об’єднаних сил на території Донецької області.
Почесне звання «Заслужений працівник транспорту України» присвоєно генерал-майору, начальникові авіаційного управління – начальнику авіації Департаменту охорони державного кордону Державної прикордонної служби України Миколі Тепану.
Генерал-майор Тепан особисто здійснює організацію застосування авіації Державної прикордонної служби України в зоні проведення антитерористичної операції. За період проведення АТО підрозділами авіації ДПС евакуйовані 317 поранених військовослужбовців.
За його безпосереднього керівництва прикордонна авіація виконує завдання з охорони державного кордону, виключної (морської) економічної зони та територіального моря України. Понад 25 000 км державного кордону та 110 000 км2 виключної (морської) економічної зони та територіального моря України.
Микола Тепан організовував застосування відомчих літаків на західній ділянці кордону та особисто брав участь у припиненні протиправної діяльності малих літальних апаратів у гірській місцевості, здійснюючи безпосереднє керівництво з повітря.
За складних економічних умов генерал-майор Тепан запропонував впровадити в охорону державного кордону України сучасні економічні функціональні легкі патрульні літаки та вертольоти. Завдяки інноваційним підходам до застосування легкої патрульної авіаційної техніки кардинально підвищилась ефективність застосування авіації в охороні державного кордону та отримано значний економічний ефект. Вже на сьогодні за нальоту легких патрульних літаків  3100 годин,  економія коштів на забезпечення авіаційним пальним порівняно із вертольотами Ми-8, становила понад 100 млн грн.
За безпосереднього керівництва генерал-майора проведено льотні випробування значної кількості безпілотних літальних апаратів. За їх результатами у 2016 році на озброєння Держприкордонслужби вперше було прийнято безпілотні авіаційні комплекси вітчизняного виробництва, відпрацьована відомча нормативно-правова база. Це дозволило у стислі терміни приступити до застосування високоефективних функціональних безпілотних авіаційних комплексів та  активно впроваджувати їх в інтегровану систему охорони державного кордону.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930