Авторизація

» » » Держпродспоживслужба, БНАУ та Ліонська ветеринарна школа об’єднують зусилля в організації професійного навчання

Держпродспоживслужба, БНАУ та Ліонська ветеринарна школа об’єднують зусилля в організації професійного навчання

Держпродспоживслужба, Білоцерківський національний аграрний університет (БНАУ) та Національна ветеринарна школа Французької Республіки Інституту вищої освіти та досліджень в галузі харчових продуктів, здоров'я тварин, сільськогосподарських наук та навколишнього середовища (VetAgroSup) уклали Меморандум про співпрацю.
Документ був підписаний 16 квітня 2019 року в місті Ліон (Франція) з метою розвитку співпраці у питаннях створення ефективних та операційних засобів професійного навчання працівників галузі ветеринарної медицини.
Передбачається, що підвищувати свій професійний рівень у рамках дії Меморандуму матимуть можливість як державні ветеринарні інспектори, так і інші ветеринарні спеціалісти у рамках співпраці з відповідними національними закладами вищої освіти. З метою повноцінного виконання передбачених домовленостей та для забезпечення системного підходу на базі БНАУ передбачається створення Центру підготовки ветеринарних інспекторів Держпродспоживслужби. Методологічну підтримку новоствореному Центру підготовки ветеринарних інспекторів надаватиме Національна ветеринарна школа Французької Республіки.
Для обговорення стану реалізації зазначеного Меморандуму 23 квітня 2019 року Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа провів зустріч з представниками БНАУ. Від Держпродспоживслужби участь у зустрічі також взяли Перший заступник Голови Андрій Жук та завідувач Сектору дистанційного навчання Наталія Костіна. БНАУ представляли: ректор, академік НААНУ, доктор економічних наук, професор Анатолій Даниленко; академік НААН, доктор ветеринарних наук, професор Михайло Рубленко; декан факультету ветеринарної медицини, доктор ветеринарних наук, професор Володимир Сахнюк; доцент кафедри епізоотології та інфекційних хвороб, кандидат ветеринарних наук Тарас Царенко.
Учасники зустрічі обговорили стан та проблеми постійного підвищення та утримання на відповідному рівні професійної компетентності фахівців Держпродспоживслужби, кадрового забезпечення органів державної влади та кращі практики підвищення професійної компетентності.
Присутні домовилися розвивати партнерські відносини та максимально об’єднати зусилля щодо створення сприятливих умов для подальшого розвитку дистанційного навчання фахівців Держпродспоживслужби.
Для постійного підтримування відповідного рівня професійної компетентності фахівців Держпродспоживслужби будуть залучатися експерти Національної ветеринарної школи Французької Республіки, викладачі БНАУ та інших закладів вищої освіти, фахівці науково-дослідних інститутів та акредитованих лабораторій, які пройшли підготовку за напрямами та мають сертифікати тренерів від міжнародних організацій (МЕБ, ФАО тощо). Всі учасники процесу зможуть ефективно застосовувати свої професійні знання, практичні навички та досвід для покращення ефективності навчання.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031