Авторизація

» » » Зустріч Леоніда Кожари та Олексія Фазекоша: "Соціалісти" вітають відкриття Представництва в Києві

Зустріч Леоніда Кожари та Олексія Фазекоша: "Соціалісти" вітають відкриття Представництва в Києві

16 квітня 2019 року до Київського представництва Ради адвокатів Закарпатської області завітав лідер партії "Соціалісти" Леонід Кожара. Очільник партії привітав Олексія Фазекоша, який не тільки є адвокатом та головою Ради адвокатів Закарпаття, але й керує обласним осередком "Соціалістів", а також відмітив важливість відкриття Представництва в нинішній період часу.

Крім того, сторони обговорили плани на майбутнє, вектори розвитку партійних осередків в регіонах, акції та заходи, які будуть проводитись, в тому числі і в рамках підготовки до парламентських виборів 2019 року.

Зокрема, за словами Олексія Фазекоша, "увесь цей час він не залишав питання розбудови партійної структури на Закарпатті. Наразі до лав "Соціалістів" вже виявили бажання вступити сотні громадян. Тож вже найближчим часом, орієнтовно в травні 2019 року, будуть відкриті осередки партії не лише в Мукачево, але й Ужгороді". Все це разом дасть потужний поштовх розбудові партії в регіоні, а прихильність до ідей соціалізму як самого Олексія Фазекоша, так і багатьох впливових закарпатців стане запорукою того, що партія отримає чимало голосів під час виборчих перегонів до парламенту. З цього приводу О.Фазекош навіть висловив припущення, що партія легко подолає 3% виборчий бар’єр для входження в парламент.

У свою чергу Леонід Кожара підтвердив, що партія "Соціалісти", дійсно, йде на вибори з впевненістю та великими надіями і сподіваннями, і додав: "Ми розуміємо той величезний потенціал, який має наша партія на Закарпатті. Тож впевнені, що разом нам вдасться створити у регіоні велику, ефективну і дієздатну партійну організацію. На жаль, часу до старту виборчих перегонів залишилось не так вже й багато, а отже необхідно, щоб найближчим часом були ухвалені усі рішення щодо нашої стратегії і тактики на Закарпатті під час виборів. Через те сподіваємось, що Закарпаття дасть нам позитивний результат. Ми на вас сподіваємось і йдемо разом до перемоги!"

На завершення зустрічі Леонід Кожара привітав усіх закарпатців та особисто Олексія Фазекоша з відкриттям столичного представництва, зазначивши, що на сьогоднішній день, допоки реформа децентралізації не доведена до свого логічного завершення, то представники регіонів просто змушені проводити багато часу в Києві, а отже відкриття офісу - це сучасна вимога часу.

Зустріч Леоніда Кожари та Олексія Фазекоша: "Соціалісти" вітають відкриття Представництва в Києві


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31