Авторизація

» » » Однією з основних причин потрапляння у злочинну сферу торгівлі людьми є недостатня поінформованість громадян щодо цієї проблеми

Однією з основних причин потрапляння у злочинну сферу торгівлі людьми є недостатня поінформованість громадян щодо цієї проблеми

За ініціативи Приватного вищого навчального закладу Університет Короля Данила у співпраці з Центральноєвропейською Ініціативою 12-13 квітня 2019 року у місті Івано-Франківськ проведено ІІІ Міжнародний науково-практичний симпозіум «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми».
Метою симпозіуму є аналіз стану протидії незаконній міграції та торгівлі людьми, виявлення та дослідження зазначеної проблеми, а також розроблення рекомендацій щодо удосконалення правового механізму у цій сфері.
В рамках симпозіуму проведено чотири дискусійних платформи, зокрема, Платформа 1 присвячена обговоренню причин та наслідків незаконної міграції та торгівлі людьми, Платформа 2 зосереджена на особливостях політики у сфері протидії злочинності, пов’язаній з незаконною міграцією та торгівлею людьми, під час Платформи 3 розглянуто інструменти протидії незаконній міграції та торгівлі людьми (економічні, правові, мистецькі та інші), Платформа 4 зосереджена на ролі інформаційних технологій у виявленні та розслідуванні злочинів торгівлі людьми та незаконної міграції.
Вдруге поспіль участь у Міжнародному симпозіумі взяла заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, яка доповіла про основні тенденції у сфері протидії торгівлі людьми та стан реалізації державної політики у цій сфері.
Заступник Міністра акцентувала увагу на тому, що торгівля людьми є великою проблемою як для України, так і інших країн світу, оскільки цей вид злочину є третім за прибутковістю, після продажу зброї та наркотиків.
Наталія Федорович зазначила, що протягом останніх двох років втягнення осіб у трудову та сексуальну експлуатацію є основними видами торгівлі людьми, яких зазнають громадяни України. Стосовно країн призначення, то заступник Міністра виділила Польщу, Росію, Туреччину, Об’єднані Арабські Емірати.
Серед основних причин потрапляння у торгівлю людьми Наталія Федорович виділила недостатню поіформованість громадян України щодо цієї проблеми. Тому, Мінсоцполітики три роки поспіль проводить широкомасштабні інформаційні кампанії із залученням державних органів виконавчої влади задля інформування громадян про проблему торгівлі людьми, основні причини та наслідки потрапляння.
Зокрема, заступник Міністра відзначила важливість зміцнення міжнародного співробітництва у напрямку боротьби із цим видом злочину.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031