Авторизація

» » » Ніколи ще Україна і Німеччина не мали такого інтенсивного діалогу, як сьогодні – Президент

Ніколи ще Україна і Німеччина не мали такого інтенсивного діалогу, як сьогодні – Президент
[/i]

Президент Петро Порошенко констатує, що Україна та Німеччина нині мають інтенсивний діалог та співробітництво.
«Це вже 16 наша зустріч за часи моєї каденції. І я хочу наголосити, що ніколи ще Україна і Німеччина не мали такого інтенсивного діалогу і ми випрацювали по-справжньому стратегічне партнерство між Києвом і Берліном», - сказав Глава держави під час спілкування з журналістами у Берліні.
Ніколи ще Україна і Німеччина не мали такого інтенсивного діалогу, як сьогодні – Президент

Він подякував Канцлеру Німеччини за сьогоднішню щиру, конструктивну зустріч, яка відбулася в її офісі. Також Петро Порошенко відзначив роль Ангели Меркель у відстоюванні територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України та підтримці реформ.
«Дуже важливий факт те, що ви, пані Канцлер, тримаєте руку на пульсі подій в Україні, українським народом надзвичайно цінується. Ще раз наголошую, що це позиція справжнього партнера і друга», - констатував він.
Глава держави також відзначив допомогу Німеччини у проведенні реформ. «Ви знаєте, що одна з найуспішніших реформ в Україні була визнана реформа децетралізації. Ми наблизили владу до народу. Ми зробили владу більш ефективною. Використання коштів більш ефективними. І пані Канцлер, я хочу подякувати за призначення Георга Мільбрадта, уповноваженого Федерального уряду з питань децентралізації. Хочу наголосити, що він надзвичайно ефективно працює в Україні і той німецький досвід сьогодні нам дуже допомагає», - сказав він.
Президент подякував і за підтримку переселенців в Україні: «Бо сигналом на підтримку нашої країни стало рішення німецького уряду, і пані Канцлер, я дякую вам за це, виділити додаткові майже 85 млн. євро, які будуть спрямовані на облаштування тимчасово переміщених осіб. Це була реакція пані Канцлера на моє прохання і я дуже дякую, що ті люди, які вимушені були покинути свої домівки внаслідок війни мають спільну і узгоджену турботу українського і німецького урядів. Це надзвичайно важливо», - зауважив Петро Порошенко.
Ніколи ще Україна і Німеччина не мали такого інтенсивного діалогу, як сьогодні – Президент

Ангела Меркель підкреслила, що якщо подивитися на економічні трансформації останніх років, на ситуацію з фінансами декілька років тому і порівняти її з ситуацією сьогодні – вона відрізняється. «Ми маємо стабільність, ми маємо довіру до України на міжнародних фінансових ринках. Це величезний прогрес», - констатувала вона.
«Але український народ приніс жертви задля цього. Неможна про це забувати. Перехід до ринкової економіки до відмови від субсидій, штучно занижених тарифів на комунальні послуги – це також були жертви народу і мужність», - додала Канцлер Німеччини.
«Хочу подякувати українському народові. Безвізовий режим також став важливим сигналом людям в Україні. Ми хочемо з німецького боку також продовжувати співпрацю в цьому дусі…. Ми будемо працювати для позитивного розвитку України», - запевнила А.Меркель.
Вона зазначила, що дуже рада знову вітати українського Президента Порошенка у Берліні. «За останні роки ми побудували дуже тісні взаємини, що стосуються співпраці з Україною в непростих умовах, в непрості часи, які вже тривають п’ять років. Ми завжди говорили, що ми підтримуємо Україну, особливо що стосується її територіальної цілісності, що стосується Криму. Це включає звичайно Крим, а також регіони, окуповані сепаратистами», - сказала Канцлер Німеччини.
«І ми завжди високо цінували мужність українського народу і цінуємо те, що сталося в 2013-2014 роках, коли народ показав свою мужність. Те, що вони підтримують демократію і був готовий народ іти цією непростою дорогою і втілювати ці демократичні зміни, які є складним процесом», - додала Ангела Меркель.
Ніколи ще Україна і Німеччина не мали такого інтенсивного діалогу, як сьогодні – Президент


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031