Авторизація

» » » Триває прийом журналістських матеріалів на конкурс «Угода про асоціацію: шлях змін»

Триває прийом журналістських матеріалів на конкурс «Угода про асоціацію: шлях змін»

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе переконана, що знання українців про переваги європейської інтеграції – це дуже важлива умова її незворотності. «Що більше людей у регіонах знатимуть, які зміни передбачені Угодою про асоціацію, що краще вони усвідомлюватимуть суть цих змін, то важче буде розвернути країну назад», – сказала вона, закликавши журналістів регіональних ЗМІ, фрілансерів і студентів факультетів журналістики встигнути взяти участь у конкурсі на найкращий матеріал про євроінтеграцію «Угода про асоціацію: шлях змін».
Проект ЄС Association4U разом із Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України ще в лютому оголосили третю хвилю конкурсу журналістських публікацій у регіональних засобах масової інформації на найкращий матеріал про євроінтеграцію «Угода про асоціацію: шлях змін». Термін прийому робіт спливає 30 квітня.
Творчі доробки можуть стосуватися будь-яких аспектів європейської інтеграції та впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Серед пріоритетних тем:
• експорт українських товарів до ЄС;
• безпечність та якість харчових продуктів;
• енергетичний ринок, енергоефективність та відновлювана енергетика;
• розвиток цифрової економіки: цифрова інфраструктура, електронна комерція, розвиток цифрових компетенцій, кібербезпека;
• реформування митниці;
• права і свободи людини.
Найкращих визначить журі із відомих медійників та експертів з питань європейської інтеграції. Переможці отримають оплачувану участь у Львівському Медіа-Форумі 2019 (Lviv Media Forum 2019) та запрошення на церемонію нагородження за участі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України в Києві у травні.
Детально про умови конкурсу можна дізнатись за лінком:
https://bit.ly/2SjtIDbhttps://bit.ly/2SjtIDb
Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись на ua.association4u@gmail.com (з поміткою «Журналістський конкурс: питання»).
Довідково
Проект ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (коротко «Association4U») підтримує діяльність урядових установ України, головним чином Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Секретаріату Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та галузевих міністерств, залучених до виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Інформація про попередні конкурси тут: bit.ly/2Tmr1y1, bit.ly/2DKS015, bit.ly/2DU3AqZ

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031