Авторизація

» » » Військову підготовку, за стандартами Альянсу, пройшло майже 20 тисяч військовослужбовців ЗС України, – Міністр оборони України Степан Полторак

Військову підготовку, за стандартами Альянсу, пройшло майже 20 тисяч військовослужбовців ЗС України, – Міністр оборони України Степан Полторак

У рамках свого виступу на 12-му «Київському безпековому форумі» Міністр оборони України Степан Полторак повідомив про ефективність та чисельність навчань, які відбуваються між військовими з країн НАТО та українськими військовослужбовцями.
«Сьогодні ми з моїм колегою – Міністром охорони краю Литовської Республіки підписали Меморандум про постійне знаходження спеціалістів Литви в Україні для того, щоб проводити спільні тренування і навчання. Так, завдяки нашим партнерам по НАТО, в нас, на постійній основі, знаходяться спеціалісти зі США, Великої Британії, Литви й інші спеціалісти, які допомагають нам готувати висококваліфікованих військових. Таку військову підготовку, за стандартами Альянсу, пройшло майже 20 тисяч військовослужбовців ЗС України», – зазначив Степан Полторак.
Він наголосив, що чисельність навчань, які Збройні Сили України проводять спільно з партнерами Альянсу, збільшилась в десятки разів.
«Великим досягненням нашої сумісності є наша спільна Литовсько-Польсько-Українська бригада імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, де на сьогодні керівник бригади – полковник Збройних Сил України. Де ми перевіряємо наш курс, звіряємо нашу сумісність, перевіряємо наші можливості, перевіряємо в тому числі яким курсом ми йдемо», – повідомив Степан Полторак.
Він наголосив, що під час сумісних навчань ми проводимо тренування особового складу.
«Ми рухаємось вперед у питаннях, пов’язаних з взаємосумісністю, в нас сьогодні є можливість проводити спільні навчання у наших навчальних Центрах з нашими партнерами з США, Литви, Великої Британії. І це є дуже ефективно», – сказав Міністр оборони України.
Степан Полторак також зазначив, що сьогодні в нас зброя, яку ми розробляємо або закупляємо, абсолютно інтегрована до стандартів Альянсу. Зокрема, ракетний комплекс теж повністю інтегрований до стандартів Альянсу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031