Авторизація

» » » Закликаємо виборців дати вам другий шанс і будемо підтримувати вас в усіх справах - Ініціативна група «Перше грудня» підтримала Петра Порошенка перед другим туром виборів

Закликаємо виборців дати вам другий шанс і будемо підтримувати вас в усіх справах - Ініціативна група «Перше грудня» підтримала Петра Порошенка перед другим туром виборів
[/i]

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Ініціативною групою «Перше грудня» та подякував за підтримку перед другим туром виборів. «Подяка вам не за мою підтримку, хоча я це дуже ціную. Подяка за те, що з перших днів створення групи ви продемонстрували свою небайдужість і особисту відповідальність за шляхи розвитку держави», - сказав Петро Порошенко.
Правозахисник, член-засновник Української Гельсінської групи Мирослав Маринович зауважив, що в опублікованому вчора відкритому листі група заявила про підтримку Глави держави у другому турі виборів. «Ми підтримуємо ваш державотворчий курс», - сказав він.
«Наш мандат не політичний, наш мандат ціннісний. Ми собі уявляли, що ми ніколи не братимемо участі у безпосередній політичній боротьбі. Але сьогодні боротьба йде не за якогось кандидата, сьогодні боротьба йде за Україну. Сьогодні є великі загрози для України і тому ми всі дійшли висновку, що безпека України і взагалі саме існування держави для нас також цінність. І тому наш ціннісний мандат дозволяє нам вчинити саме так», - констатував український правозахисник.
Закликаємо виборців дати вам другий шанс і будемо підтримувати вас в усіх справах - Ініціативна група «Перше грудня» підтримала Петра Порошенка перед другим туром виборів

«У багатьох з нас є відчуття, що біля наших виборців, біля наших воріт стоїть великий троянський кінь – дуже привабливий, дуже милий. Ми як ті мешканці Трої зацікавлено спостерігаємо за тим конем. Але є у нас відчуття загрози, що якщо ми впустимо цього коня на площу свого міста, з нутрощів його виявляться не наші воїни, не нашої армії. І ця загроза є дуже серйозною для нас і ми її дуже гостро відчуваємо», - наголосив Мирослав Маринович, маючи на увазі успішність комунікативних маніпулятивних засобів, якими здійснювалося маніпулювання свідомістю людей, у тому числі за участю Росії.
«Ще півроку тому ми всі говорили про те, що це буде. Що Росія буде атакувати нас. Але ніколи я особисто не міг припустити, що ці атаки будуть все таки настільки ефективними», - додав він.
Мирослав Маринович висловив переконання, що такий стан справ речей
«Ми дуже чітко розуміємо, що це помста вам за ваш державотворчий курс. Помста вам за саме ті великі сфери, які ви окреслили у своїй програмі, а саме армія, мова і віра. І саме по цих трьох точках якраз і цілять ваші і наші вороги. І це дуже небезпечно», - зазначив правозахисник. Ще однією загрозою Мирослав Маринович назвав перемогу популізму.
Водночас він констатував, що Україна виявилася вразливою тому, що поряд із розвитком та перемогами у багатьох сферах є й ті реформи, які «забуксували».
У цьому контексті Мирослав Маринович високо оцінив те, що Петро Порошенко визнає не лише досягнення, а й помилки.
«Ми дуже вдячні вам за те, що ви визнали ті помилки продовж п’яти років. Цим самим ви абсолютно не принизили себе, а навпаки вивищили. У християнському розумінні прохання прощення завжди вивищує людину. І ви дуже допомогли нам у той час, коли ми хочемо підтримати вас, тому що визнання помилок дає нам право говорити про те, що «так, ми всі розуміємо якісь речі, які треба наздогнати», - підкреслив Мирослав Маринович.
Український правозахисник зазначив, що учасники групи вірять у спроможність Петра Порошенка набратися нової енергії для просування подальших якісних змін в державі та висловив сподівання на реалізацію задекларованих Главою держави нових підходів у комунікаційній та кадровій політиці.
«Ми закликаємо виборців дати вам другий шанс і ми будемо вас підтримувати в усіх ваших справах, де ви будете йти на трансформацію. Але також не ображайтеся, якщо ми будемо критикувати вас, якщо цей імпульс буде занепадати. Але це буде згодом, а зараз ми просимо в Бога для вас сили, мужності і стійкості. Дуже хочемо, щоб ви вистояли і ми далі йшли вперед», - резюмував Мирослав Маринович.
В свою чергу, Президент зазначив: «Ваші цінності, які було проголошено дуже голосно, дуже допомогли мені і щодо реформування країни в напрямку Європи, НАТО. Допомогли в частині того, що точно знав, що найвищі духовні лідери держави – з ними можеш «звіряти годинники», «звіряти компас».
Водночас він висловив жаль, що не всі духовні і моральні авторитети громадського суспільства демонструють таку підтримку України.
Закликаємо виборців дати вам другий шанс і будемо підтримувати вас в усіх справах - Ініціативна група «Перше грудня» підтримала Петра Порошенка перед другим туром виборів

«Дехто вважає, що зараз, в ці часи, можна спокійно сісти і відсидітися: а що це буде мені для мого рейтингу, сприйняття… Ми маємо чітко сказати – нічого не буде. Якщо ми програємо цю битву не буде нічого. Тому, що битва за Європу – це битва за свободу, на яку зараз іде наступ. Битва за Європу є битвою за демократію», - наголосив Президент.
Він підкреслив, що одним із доказів руху України у демократичному напрямку є проведення чесних і відкритих виборів, що підтвердили майже три тисячі міжнародних спостерігачів з усього світу. «Тільки запросити весь світ, запросити майже три тисячі спостерігачів, запросити їх на кожну дільницю і потім отримати висновок, що таких прозорих виборів, таких чесних і таких відкритих, з таким доступом опозиції хоч до ЗМІ, хоч до контролю ресурсів, не було ніколи в державі. Бо ми можемо виграти лише демократією. Повернення в тоталітаризм є зашморгом для країни», - наголосив Петро Порошенко.
Декларацію підтримки проєвропейської позиції Ініціативної групи Глава держави назвав справжньою патріотичною державницькою поведінкою: «Я справді це ціную і закликаю всіх брати з вас приклад».
«Згадайте, хлопців, які є на фронті. Подумайте, про що вони думають, коли вони під кулями боронять нашу землю. Вони ризикують набагато більше, ніж будь-хто тут, всередині країни. А зараз бій не менш важливий. Бо ми не маємо створити ситуацію, коли нашим героїчним воїнам завдадуть удар у спину», - наголосив Петро Порошенко.
Закликаємо виборців дати вам другий шанс і будемо підтримувати вас в усіх справах - Ініціативна група «Перше грудня» підтримала Петра Порошенка перед другим туром виборів

Глава держави також зазначив, що готовий вислухати думки щодо подальшого реформування країни на наступні п’ять років. Він також констатував, що готовий слухати і сприймати й критику. «Бо ця критика обумовлена тим, що у вас серце болить за Україну. І це позиція для того, щоб посилити ефективність наших дій», - сказав Президент.
«Я твердо переконаний, що ми здатні виграти, якщо станемо разом. Не пересидимо. І закликаю всіх взяти приклад з усієї групи «Першого грудня», взяти приклад з усієї інтелігенції, яка зараз робить звернення. Не намагатися піти на якісь дешеві політичні технології, які роблять ЗМІ, які дуже далекі до стандартів об’єктивності і справедливості і використовуються виключно в технологічних речах».
«Я впевнений в тому, що Україна і українство переможе. Я пишаюся тим, що нам вдалося зробити за ці перші п’ять років. Я пишаюся тим, що наші партнери дають оцінку, що ми зробили за ці п’ять років більше, ніж за всі роки незалежності. І я твердо переконаний, що наш спільний потужний голос буде почутий українським суспільством. І я дуже дякую вам за цю ініціативу», - сказав Глава держави.
«Зараз країна потребує, щоб ми об’єдналися і перемогли. І приклад об’єднання дуже яскраво зараз країні демонструє Ініціативна група «Першого грудня». Низький уклін кожному з вас від імені всієї України. Ви насправді робите великі кроки. Ви вчите людей як мають діяти справжні лідери нації, духовні, моральні авторитети. Сьогодні ми маємо захистити українську державу, ми маємо захистити українську армію. Сьогодні ми маємо захистити українську мову і ми маємо захистити українську церкву. Кожна зі складових зараз під величезним ризиком і ми маємо про це постійно пам’ятати», - резюмував Глава держави.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031