Авторизація

» » » Петро Порошенко: Після 21 квітня жарти закінчаться і настане сувора реальність – новообраний Президент опиниться сам на сам не з об’єктивом камери, а з досвідченим і безкомпромісним ворогом

Петро Порошенко: Після 21 квітня жарти закінчаться і настане сувора реальність – новообраний Президент опиниться сам на сам не з об’єктивом камери, а з досвідченим і безкомпромісним ворогом




[/i]

«У час  фейкових новин та безсоромної дезінформації такі форуми якраз і є ковтком свіжого повітря для тих, хто прагне чути і говорити на основі точно перевіреної інформації. Для тих, хто віддає перевагу вдумливим дискусіям, а не огульному популізму»,  - зазначив Петро Порошенко та подякував організаторам Київського безпекового форуму за проведення такого важливого заходу.
За його словами, останніми роками на міжнародних майданчиках однією з найактуальніших та найгостріших тем дискусій є вразливість демократій.  Він підкреслив: «Демократичні процедури використовуються для зовнішнього впливу на внутрішньополітичні процеси в державах. В тому числі, з метою спотворити волевиявлення громадян на виборах».
Він наголосив, що в першу чергу йдеться про втручання Росії у вибори і це відчула на собі ціла низка західних держав. «Навчені цим гірким досвідом ми звичайно ж прогнозували, що і Україна обов’язково стане об’єктом атаки з боку Росії. Ми до цього готувалися і значну частину таких спроб вчасно ідентифікували і попередили», - додав він.
«Однак я мушу визнати, що попри всі наші зусилля, нам не вдалося повністю уникнути російського впливу на українські вибори. Механізм і реальні наслідки цього впливу ще належить ретельно вивчити і проаналізувати», - підкреслив Петро Порошенко.
«Крім того, сьогодні в Україні маємо справді унікальну виборчу ситуацію – кампанію, яка проводиться. Віртуальний кандидат звертається до всіх з постановочними, завченими словами і репліками. Виключно звернення з екранів телевізорів та смартфонів», - сказав Президент.
«Це нагадує фільм «Еквілібріум». Там в уявному місті мешканці можуть бачити свого лідера лише на величезних екранах. Всі емоції і будь-який порив до дії, свободи придушуються.  Розв’язка неочікувана. Ніякого «лідера» насправді не існує. Існує лише його телевізійний образ, за яким ховається певна група людей зі своїми цинічними інтересами», - сказав Петро Порошенко.
«Багато хто з нетерпінням очікує на нову серію, де за яскравим світлом софітів проблеми реального світу ніби й не такі вже й складні. Але рано чи пізно софіти згаснуть, а реальність залишиться», - сказав Глава держави. 
Президент порадив передивитися цей фільм.
«Я допускаю, що шоу, в яке сьогодні мій опонент намагається перетворити президентські вибори, багато кому може й подобатися. Імпонувати новизною, імпонувати нетрадиційністю, імпонувати дотепністю», - також зазначив він.
«Друзі, але після 21 квітня жарти закінчаться і настане сувора реальність. І новообраний президент, хто б ним не став, опиниться сам на сам не з об’єктивом камери чи смартфона, а з досвідченим, підкреслюю – досвідченим і безкомпромісним ворогом. Керівником однієї з найсильніших держав світу», - підкреслив Петро Порошенко.
«Бо Путін і його апетити, хочу наголосити – вони нікуди не дінуться. Це ж не комп’ютерна гра. І проекти Новоросії, і проекти Малоросії. І сухопутний коридор до Криму. Це ж все нікуди не дінеться. Він про них ніколи не забував. Він готовий діяти як тільки для цього станеться нагода», - додав він.
За словами Петра Порошенка, ослаблена, розсварена після виборів Україна з недосвідченим Президентом – це і є саме та нагода, бо хижаки як правило нападають на жертву саме тоді, коли вона поранена і слабка.
«І якщо Верховний Головнокомандувач не розставляє «червоні лінії», якщо не працює на згуртування країни і коаліції, коаліції світової на підтримку України, яку ми нашими спільними зусиллями – це не лише зусилля українських дипломатів, не лише зусилля українського Президента чи українського Уряду, це і наші громадські організації. І все, чого ми добилися – є ризик це втратити або зруйнувати»,  - сказав Президент.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031