Авторизація

» » » Степан Полторак: Усі започатковані оборонними відомствами України та Литви спільні проекти є вдалими і активно реалізуються

Степан Полторак: Усі започатковані оборонними відомствами України та Литви спільні проекти є вдалими і активно реалізуються

Сьогодні, 11 квітня, у Києві Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з Міністром охорони краю Литовської Республіки Раймундасом Кароблісом.
Сторони обговорили безпекову ситуацію в Україні, регіоні та світі, у тому числі у світлі загроз з боку Російської Федерації, а також актуальні питання українсько-литовського воєнно-політичного та військового співробітництва.
Степан Полторак ознайомив членів литовської делегації з попередніми результатами та перспективами реформ в Україні та вітчизняному оборонному відомстві.
Окремо він наголосив на важливості підтримки України на шляху проведення реформ з боку стратегічних партнерів, зокрема Литовської Республіки.
«Сьогодні Україна перебуває у зоні турбулентності, у тому числі через те, що Росія не припиняє свої агресивні прагнення. У цих умовах нам потрібна підтримка партнерів як для продовження успішної політики санкцій проти країни-агресора, так і у контексті колективної безпеки», – сказав Міністр оборони України.
Як підкреслив керівник вітчизняного оборонного відомства, курс України на вступ до Північноатлантичного альянсу залишається пріоритетом. Особливої ваги набуває процес втілення необхідних реформ в оборонній сфері з метою впровадження прийнятих у державах-членах НАТО принципів і стандартів, але з урахуванням існуючих специфічних для України викликів і загроз.
Степан Полторак високо оцінив рішення про участь делегації Міністерства охорони краю Литовської Республіки у Дванадцятому Київському безпековому форумі.
«Усі започатковані оборонними відомствами України та Литви спільні проекти є вдалими і активно реалізуються. Переконаний у подальшому розвитку нашого діалогу, поглибленні і покращенні двосторонніх відносин», – підкреслив Міністр оборони України.
У свою чергу Міністр охорони краю Литовської Республіки Раймундас Каробліс серед пріоритетних питань двостороннього співробітництва відзначив підготовку офіцерського та сержантського корпусу для Збройних Сил України, проекти у сфері реформування системи управління та кібербезпеки, а також демократичного цивільного контролю.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031