Авторизація

» » » Українці мають бути впевнені, що Президентом і Верховним Головнокомандувачем не стане людина з наркотичною чи алкогольною залежністю – Петро Порошенко

Українці мають бути впевнені, що Президентом і Верховним Головнокомандувачем не стане людина з наркотичною чи алкогольною залежністю – Петро Порошенко
[/i]

Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості надання повної інформації про кандидатів, які балотуються на найвищу державну посаду, в тому числі щодо стану їхнього здоров’я. Глава держави підкреслив, що українці повинні мати гарантії того, що до прийняття відповідальних державних рішень не буде допущено людину, яка має наркотичну чи алкогольну залежність.
Про це Президент сказав, прибувши до НСК «Олімпійський» для повторного проходження тестів щодо відсутності алкогольної та наркотичної залежності. Він відзначив важливість тестування за найвищими стандартами, які забезпечують прозорість процедури і надійність та довіру до цього медичного дослідження.
«Наскільки я розумію, Володимира Зеленського не було. І я перш за все хочу підтримати звернення пана Володимира Кличка і інших в тому, що це є не забаганка. Це є абсолютно необхідна і важлива процедура, щоб наша 45-мільйонна нація мала тверді переконання і довіру до того, що у нас Президентом і Верховним Головнокомандувачем не зможе стати людина, яка має залежність від наркотиків чи від алкоголю», - зазначив Глава держави.
«Наголошую ще раз, що я не стверджую, що пан Володимир Зеленський є наркоманом. Але є абсолютно прозорі процедури найвищого авторитету міжнародних експертів, які мають довести не лише українцям, а всьому світові, що той кандидат, який претендує на посаду Президента, є незалежним від наркотиків», - додав він.
Петро Порошенко також підкреслив, що ігнорування цього створює ризики і загрози щодо командування Збройними Силами, а також міжнародної діяльності Президента України. «Не дай Боже, щоб могла долучитися людина з наркотичною залежністю», - зазначив він.
Він також додав, що свідченням того, що це питання дуже хвилює не лише український народ, є присутність сьогодні на НСК «Олімпійський» великої кількості представників засобів масової інформації.
«Наголошую, що не я ініціював питання, щоб ми зустрілися на стадіоні. Це було публічне запрошення саме на НСК «Олімпійський» для того, щоб були саме тут проведені дебати, і тут були зроблені необхідні аналізи. Це була ініціатива Володимира Зеленського. І я спочатку дещо з подивом сприйняв, але потім погодився. І вважаю, що ці правила мають бути обов’язковими для обох кандидатів», - сказав Президент.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031