Авторизація

» » » Суспільна довіра буде головним чинником в новій кадровій політиці – Президент в інтерв’ю радіо НВ

Суспільна довіра буде головним чинником в новій кадровій політиці – Президент в інтерв’ю радіо НВ
[/i]

Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості суспільної довіри до тієї чи іншої людини, яка претендує на державну посаду. Про це Петро Порошенко сказав в ефірі радіо НВ, відповідаючи на питання стосовно нової кадрової політики.
«Моя позиція, перше – має бути суспільна довіра. Друге – має бути відповідний рівень компетенції до державної служби. І третє – це є важлива антикорупційна складова», - підкреслив Президент.
«На сьогоднішній день це і є той урок, той досвід, ті повідомлення, які я почув внаслідок цих виборів», - зазначив Глава держави. Він також зауважив, що раніше керувався переважно професійним підходом у виборі того чи іншого кандидата, відповідно до його рівня компетентності.
При цьому Президент нагадав, що починаючи з 2014 року в Україні почав діяти принцип прозорого конкурсного відбору на усі посади із залученням HR-агентств.
«Не існує сьогодні універсального рецепту, яка б мала бути процедура призначення», - сказав Президент та зазначив, що були як «вдалі, так і невдалі приклади призначення іноземців на державні посади, які провалили роботу». Він навів кілька прикладів та зауважив, що «були і випускники Гарварду, які проявили себе дуже добре, а інші – ні».
«Звичайно, коли маєш сформувати ті пропозиції, які залежать від Президента, я тоді виходив саме з професійної компетенції. На сьогоднішній день мій підхід буде іншим»,  - сказав Президент.
«Перша позиція  - це має бути довіра суспільства. Бо основна помилка, яка була, це помилка в стратегічній комунікації», - зазначив Глава держави. Він пояснив, що при ухваленні рішень впевнений в професійній компетенції тієї чи іншої людини. Однак зауважив, що інколи, особливо маючи вороже ставлення олігархів, інтереси яких зачіпаються, і через їх доступ до певних телевізійних каналів, така новопризначена людина займається не тим, щоб демонструвати свої компетенції, а змушена захищатися від подекуди голослівних звинувачень на свою адресу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031