Авторизація

» » » Ігор Жданов зустрівся із посланником Генерального секретаря ООН з питань молоді Джаямою Вікраманаяке

Ігор Жданов зустрівся із посланником Генерального секретаря ООН з питань молоді Джаямою Вікраманаяке

Під час участі у 8-му Молодіжному форумі ЕКОСОР Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зустрівся із посланником Генерального секретаря ООН з питань молоді Джаямою Вікраманаяке.
«Я вдячний ООН в цілому і Представництву ООН в Україні, за плідну співпрацю та допомогу Міністерству молоді та спорту у реалізації завдань щодо розвитку ефективної молодіжної політики. Завдяки підтримці низки агенцій системи ООН, ми змогли досягти дієвих результатів співпраці. Сподіваємось продовжити розпочаті проекти та використати отримані напрацювання для удосконалення нашої діяльності у сфері молодіжної політики», - наголосив Міністр під час зустрічі, в якій також взяв участь заступник Міністра Олександр Ярема.
Ігор Жданов підкреслив, що результати роботи з агенціями ООН лягли в основу реформування молодіжної політики, створення законодавчого підґрунтя реалізації реформ та увійшли до державних програм з питань молоді.
Також спільно з ПРООН вдалося забезпечити реалізацію навчальної програми «Молодіжний працівник» (більше 2000 молодіжних працівників) з підвищення кваліфікації фахівців державного та громадського секторів, що працюють з молоддю, шляхом неформальної освіти та запровадити окрему програму «Молодіжний працівник в ОТГ»;
Спільно з ЮНІСЕФ було напрацьовано та оприлюднено модель участі молодих людей в процесах ухвалення рішень на всіх рівнях. Крім цього, впроваджується проект «U-Report», який допомагає почути думку молоді щодо актуальних питань (близько 80 тисяч репортерів).
Разом із Фондом Народонаселення ООН:
розроблено проект Національного плану дій щодо зайнятості молоді до 2025 року; реалізується Пакт заради молоді-2020 (ініціатива, започаткована з метою утворення місць для стажування та працевлаштування молоді та консолідації зусиль держави, громадського та бізнес секторів; створено більше 32000 місць);
запроваджено проекти Skills lab: «Власна справа» та Skills lab: «Успішна кар'єра».
Також Міністр зазначив, що Цілі Сталого Розвитку стали основою для формування та реалізації державної політики в Україні, в тому числі у молодіжні сфері. Агенції ООН в Україні за участі Мінмолодьспорту на постійній основі проводять інформаційні та просвітницькі заходи, онлайн-кампанії та семінари стосовно поширення в Україні інформації серед молоді щодо Цілей Сталого Розвитку.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031