Авторизація

» » » Ігор Жданов: Тема зайнятості молоді, підтримки її кар'єрного розвитку, є важливим пріоритетом для Уряду України

Ігор Жданов: Тема зайнятості молоді, підтримки її кар'єрного розвитку, є важливим пріоритетом для Уряду України

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов на 8-му Молодіжному форумі ЕКОСОР ООН «Молодь: посилена, залучена та рівна» виступив із доповіддю про молодіжне працевлаштування в Україні.
«Для Уряду України тема зайнятості молоді, підтримки для отримання знань і навичок, важливих для кар'єрного розвитку кожної молодої людини, є важливим пріоритетом. В Україні рівень безробіття серед молоді дорівнює приблизно 18%. Це в тому числі спричинено такими ключовими факторами:
- «розривом» між тими навичками, які надає освіта, і тими, які очікують роботодавці;
- велика кількість молодих внутрішньо переміщених осіб внаслідок окупації Автономної Республіки Крим та військової агресії Російської Федерації на сході України. З метою розширення можливостей працевлаштування молоді, Міністерство молоді та спорту у партнерстві з Фондом народонаселення ООН, центром Корпоративної соціальної відповідальності започаткувало український «Пакт заради молоді 2020» як частину європейської ініціативи».
Міністр наголосив, що Пакт є унікальною платформою для діалогу між різними зацікавленими сторонами задля вирішення проблем безробіття молоді, яка об'єднує представників держави, бізнесу та навчального сектору.
Сьогодні ініціатива «Пакт заради молоді 2020» є однією з ефективних у Європі. Вона об'єднала понад 120 компаній з майже всіх регіонів України. Вони спільно створили більше 32 000 місць для стажування і роботи молоді, 600 партнерських відносин з освітнім сектором, здійснено наставництво 1 700 молодим людям.
«Ми повністю розуміємо, що зайнятість молоді є міжгалузевим питанням. Щоб гарантувати гідну роботу молоді, ми повинні співпрацювати з різними партнерами. З цією метою і в рамках Пакту ми ініціювали розробку «Національного плану дій з питань зайнятості молоді». Цей документ об'єднує рекомендації та стратегічні проекти, які розширять можливості для молоді на ринку праці, дозволять їй планувати кар'єру, починаючи зі школи, а потім досягати успіху в професійному плані», - наголосив Міністр під час виступу.
Молодь - це не наше майбутнє, а наше сьогодення, тому завдання держави - об'єднувати зусилля бізнесу, освіти та міжнародних партнерів, щоб кожна молода людина могла скористатися можливістю соціального та економічного зростання в нашій країні, підсумував Ігор Жданов.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031