Авторизація

» » » Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з представницями "ООН жінки" щодо можливості співпраці

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з представницями "ООН жінки" щодо можливості співпраці

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з представницями «ООН жінки» щодо можливості співпраці в рамках програми з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Йшлося про можливість створення спільних з Міністерством у справах ветеранів програм для жінок-ветеранок.
На сьогодні в реєстрі Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО нараховується близько 5 тисяч жінок-ветеранок, учасниць АТО/ООС. Але зважаючи на те, що конфлікт триває, у підсумку ця цифра буде значно більшою.
«На мою думку, окремим напрямком співпраці могла б бути програма сімейної реабілітації, оскільки воїн, незалежно від статі, завжди повертається з війни іншим», - наголосила Ірина Фріз.
Міністр подякувала програмній спеціалістці проекту "Гендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки" пані Шруті Упадіай за вчасну пропозицію щодо надання експертів, які допоможуть впроваджувати спільні проекти з урахуванням гендерної перспективи та працювати над законодавчою і нормативною базою.
Також домовилися про включення представників «ООН- жінки» до складу робочої групи, яка працює над новими законодавством, зокрема, щодо визначення статусу ветерана в Україні.
Крім іншого, обговорили перспективи співпраці у спільному проекті щодо перепрофорієнтації жінок-ветеранок та військовослужбовців, які планують звільнятися.
«На мою думку, робота з військовослужбовцями-жінками має розпочинатися ще на етапі проходження військової служби, щоб у результаті, коли вони набувають статусу ветеранок, ми вже мали інформацію про них, а також про їх потреби, проблеми, стан здоров'я тощо», - додала Міністр у справах ветеранів.
Також під час зустрічі обговорили можливість впровадження пілотного проекту щодо програми декомпресії для жінок-ветеранок.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031