Авторизація

» » » Іванна Климпуш-Цинцадзе: Російська Федерація запланувала на 2019 рік останній і рішучий бій за Україну

Іванна Климпуш-Цинцадзе: Російська Федерація запланувала на 2019 рік останній і рішучий бій за Україну

За п'ять років після Революції Гідності Україна зробила дуже серйозний поступ у напрямку європейської інтеграції. Незважаючи на війну і щоденні втрати на фронті, нашій країні вдалося з нуля відновити армію, провести серйозні внутрішні реформи та забезпечити безперервне економічне зростання протягом тринадцяти кварталів поспіль. Та всупереч очевидним змінам, проросійські сили знову намагаються посіяти в українському суспільстві зневіру, переконуючи у безперспективності європейського вибору.
На цьому наголосила Віце-прем`єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із студентами Маріупольського державного університету (м. Маріуполь Донецької обл.).
Вона нагадала, що російська пропаганда десятиліттями успішно підживлювала міф про те, розбудова індустріального Донбасу - це заслуга комуністичної влади Радянського Союзу. Насправді ж більшість промислових об'єктів регіону на межі ХІХ-ХХ століть будували за рахунок інвесторів з Німеччини, Британії, Франції, Бельгії та інших європейських країн. Нині за тим самим сценарієм кремлівська пропаганда насаджує українцям думку про те, що, мовляв, "в ЄС нас ніхто не чекає" і ми ніколи не зможемо стати співвимірними з європейцями.
"Наші найближчі сусіди, поляки, словаки та румуни успішно пройшли євроінтеграційний шлях через те, що ніколи не ставили під сумнів свою європейськість. Натомість українців постійно схиляють до думки, що ми не європейці", - підкреслила Віце-прем'єр-міністр. Поряд з тим, громадянам насаджують думку про безальтернативність позаблокового статусу України або можливість компромісу з Російською Федерацію, найманці якої вже забрали тринадцять тисяч життів українців.
"Ми увесь час ведемо перемовини з РФ у форматі не "сам-на-сам", а спільно з нашими партнерами, і намагаємося домогтися того, щоб Росія пішла геть зі своїми військами, зі своїми танками, зі своїми "Градами" і зі смертями, які вона принесла на нашу землю. В яких межах можна шукати компроміс з Росією?" - наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Вона закликала молодь не піддаватися пропаганді і маніпуляціям Кремля та проросійських реваншистів, адже європейська інтеграція - це єдиний спосіб зберегти нашу незалежність і повернутись у велику європейську родину, до якої ми історично належимо. Втім, для цього і владі, і суспільству справді необхідно завершити об'ємну і часто непросту домашню роботу.
"Євроінтеграція - це не просто про зовнішню політику. Це більше про домашню внутрішню роботу, системні реформи у різних секторах економіки, які потребують дуже серйозних фахових знань. І нам дуже потрібні молоді, активні, професійні люди, які можуть ставати до роботи над євроінтеграцією на місцевому, регіональному та державному рівнях", - зауважила Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Вона зазначила, що чимало переваг європейської інтеграції українці можуть відчувати на собі вже зараз. Одним з наочних прикладів є реформа децентралізації, яка повністю відповідає системі функціонування влади у країнах Європейського Союзу. Також українцям більше не треба днями чергувати під посольствами для того, щоб отримати візу для кількаденної подорожі до ЄС. Водночас дедалі більше громадян користуються можливостями європейських програм підтримки бізнесу, розвитку науки, культурного і освітнього обміну. Усе це стало можливим завдяки реформам і перетворенням, які відбулись в Україні протягом останніх п'яти років.
"Російська Федерація бачить 2019 рік як останній і рішучій бій за Україну. Якщо їм вдасться нас розхитати, то ми таки виправдаємо кремлівський прогноз про те, що нібито Україна - держава, яка не склалася. Я вірю, що ми держава, яка склалася. Я вірю, що ми спроможні, ми відповідальні і ми знаємо, чого хочемо досягти", - підкреслила Віце-прем'єр-міністр.
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Російська Федерація запланувала на 2019 рік останній і рішучий бій за Україну

Іванна Климпуш-Цинцадзе: Російська Федерація запланувала на 2019 рік останній і рішучий бій за Україну

Іванна Климпуш-Цинцадзе: Російська Федерація запланувала на 2019 рік останній і рішучий бій за Україну


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031