Авторизація

» » » Жодних бізнес-партнерів на посади призначено не буде під час другої каденції - Президент

Жодних бізнес-партнерів на посади призначено не буде під час другої каденції - Президент
[/i]

Президент України Петро Порошенко під час участі в програмі «Свобода слова» наголосив, що врахував допущені помилки у стратегічній комунікації та кадровій політиці.
«Дійсно змінив комунікацію, в тому числі і з громадянським суспільством. Дякую, бо ця ініціатива йшла від громадянського суспільства в ці напруженні часи», - сказав Глава держави та подякував Голові Верховної Ради України за сприяння організації зустрічі з громадськими експертами.
«Перша помилка - це є комунікаційна. Стратегічна комунікація була повністю зруйнована. Рішення приймалися кулуарно, а навіть якщо вони були абсолютно правильні, вони не викликали довіри в суспільства. Бо треба було навчитися в нових умовах. Це те, що нас теж відрізняє від Росії - ти маєш переконати суспільство, і це буде правило наступних п'ять роки. І зміна стратегічної комунікації: коли ти поясниш, коли ти врахуєш зауваження громадських активістів - це точно буде працювати краще. Я визнав цю помилку», - наголосив Президент.
«І друга помилка - помилка в кадровій політиці. Дійсно, не помиляється той, хто нічого не робить. Але були очевидні помилки в призначенні тих чи інших прізвищ. Я не буду називати вам прізвища. Але хочу наголосити наступне - ніяких бізнес-партнерів, ніяких близьких людей Петром Порошенком більше призначено не буде поки він є Президентом, в тому числі під час другого терміну», - підкреслив Глава держави.
Президент додав, що цей принцип мають сповідувати всі, а не лише він. «Маємо запроваджувати абсолютно нові стандарти у публічній діяльності», - сказав Глава держави.
Він зауважив, що пишається реформою децентралізації, яка наблизила владу і громадянина. «Ви запитаєте, а хто ж буде призначений? Лідери об'єднаних територіальних громад - молоді люди, які вчилися організовувати стратегічну комунікацію. Лідери, які вирішували проблеми громади, які турбувалися і піклувалися про людей, які безпосередньо з маленького села,  селища, міста сьогодні стали реальними лідерами. Не ті політикани, які ходять по ток-шоу, а вони», - сказав Президент. 
«Хочу наголосити, що перший кадровий резерв, перші соціальні ліфти, з яких я буду формувати команду, нову команду будуть лідери громад, які вміють забезпечувати стратегічну комунікацію,  спілкуватися з громадянським суспільством, які знають, що таке покращувати життя громади, які знають як служити державі. Впевнений, що все в нас буде добре», - резюмував Петро Порошенко.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031