Авторизація

» » » У Києві триває друге засідання Дністровської комісії

У Києві триває друге засідання Дністровської комісії

У столиці триває друге засідання Дністровської комісії. Розпочинаючи зазначений захід, заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо націлив присутніх на продуктивну роботу та зазначив, що на порядку денному комісії стоять надважливі питання, вирішення яких суттєво вплине на якість управління водними ресурсами у басейні річки Дністер.
Також Микола Кузьо зазначив, що в українському водному секторі ведуться активні роботи по формуванню Плану управління річковим басейном Дністра.
Упродовж засідання учасники обговорили аналіз сучасного стану Дністра, а також перші результати діяльності комісії.
Окремо зупинилися на розгляді проекту правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС та ГАЕС.
Зокрема, перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв зазначив, що членам Дністровської комісії необхідно узгодити позицію стосовно режиму проведення еколого-репродукційного попуску з Дністровського водосховища.
Членами комісії розглянуто результати діяльності проекту ГЕФ/ПРООН «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами у басейні річки Дністер» та інших проектів міжнародної допомоги, які здійснюються для покращення екологічного стану басейну Дністра.
На завершення першого дня засідання – 4 квітня – учасниками заходу було узгоджено цьогорічну програму відзначення Міжнародного дня Дністра – 26 травня, що відбуватиметься на масштабному рівні одночасно у декількох локаціях на території як України, так і Республіки Молдова.
Захід відбувся за підтримки міжнародного проекту «Сприяння розвитку транскордонної співпраці та комплексного управління водними ресурсами в басейні Дністра», що фінансується Глобальним екологічним фондом.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031