Авторизація

» » » Прикордонники активно облаштовують усі ділянки державного кордону

Прикордонники активно облаштовують усі ділянки державного кордону

З 1 квітня на державному кордоні України активізовано інженерне облаштування державного кордону. Окрім районів, де нині проводяться роботи відповідно до Плану заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України, одночасно тривають роботи у рамках відомчого Плану інженерного облаштування державного кордону по всій ділянці державного кордону, в тому числі й на кордоні з РФ в Сумській області.
Зокрема, після зимового періоду вже проведено облаштування близько 60% км контрольно-слідових смуг. Найбільше облаштовані західні і південні ділянки кордону.
Також триває робота з приведення до вимог міждержавних угод лінії державного кордону. З початком інженерного сезону, використовуючи сучасні зразки техніки, вже очищено 18 км прикордонних просік, тривають роботи з ремонту прикордонних знаків.
Крім того, проводяться роботи з нарощення на державному кордоні інженерних загороджень, у тому числі типу «Єгоза», переважна більшість яких встановлена в Чернівецькій, Закарпатській та Сумській областях.
Варто зазначити, що такі роботи з інженерного облаштування, згідно з Планом прикордонного відомства, проводяться силами та засобами комплексних інженерних механізованих груп у взаємодії з відділами прикордонної служби та органами місцевого самоврядування. Зазначимо, що ці заходи разом із комплексним облаштуванням «інтелектуального кордону» створять цілісну лінію захисту українського держрубежу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031