Авторизація

» » » Роксолана Стадник: Зараз є необхідність у проактивному доступі до інформації

Роксолана Стадник: Зараз є необхідність у проактивному доступі до інформації

Фахівці з питань доступу до публічної інформації центральних органів виконавчої влади мають бути більш проактивними. Про це сказала очільник Департаменту інформації та комунікації з громадськістю Роксолана Стадник під час семінару "Забезпечення належного рівня до публічної інформації центральними органами виконавчої влади".
Вона відзначила велику кількість зацікавлених, які взяли участь у заході і сподівається, що такі зустрічі, на яких обговорювалися актуальні і проблемні питання в зазначеній сфері, стануть традиційними.
"Є велика необхідність у проактивному доступі до інформації. Що це значить? Це побільше інформації на сайтах, на сторінках в соціальних мережах тощо. Побільше структурованої інформації, хороших роз'яснень, побільше презентацій, інфографік",- зазначила Роксолана Стадник.
Результатом такої позиції Секретаріату Кабінету Міністрів України є зменшення кількості запитів у 2018 році в порівнянні з 2017 роком. За її словами, це вдалося досягти роботою на випередження надання інформації. Як приклад Роксолана Стадник назвала, що під час ефективної комунікаційної платформи «Єдиний голос» обговорюються актуальні питання, комунікаційні плани, прийняті рішення. Відповідно до отриманої інформації готується роз'яснювальна продукція: інфографіка, презентації тощо.
"У 2018 році надали значно більше інформації на випередження. При чому в доступній формі і залучаючи різні верстви населення, зокрема, лідерів думок, експертів, громадський сектор, молодь, середній та малий бізнес, стартаперів. Ми почали працювати на випередження і доступною мовою", - підкреслила очільник Департаменту.
Роксолана Стадник закликала фахівців з питань доступу до інформації бути проактивними, правильно організовувати свою роботу у відомствах, адже це запорука успіху на 80 відсотків. Своєю чергою вона запевнила, що фахівці Секретаріату Кабінету Міністрів готові ділитися досвідом, напрацюваннями та всіляко допомагати.
Роксолана Стадник: Зараз є необхідність у проактивному доступі до інформації

Роксолана Стадник: Зараз є необхідність у проактивному доступі до інформації


Долучайтесь до нас у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930