Авторизація

» » » У Києві відбувається ІV Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва

У Києві відбувається ІV Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва

Сьогодні, 3 квітня, у Києві розпочалася ІV Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва на тему «Комплексний підхід до інтеграції гендерних аспектів у діяльність сектору безпеки та оборони України».
Під час відкриття міжнародної конференції заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Леонід Голопатюк наголосив, що імплементація принципу гендерної політики у ЗС України відбувається в умовах реальної і тривалої збройної агресії Російської Федерації.
«Впровадження гендерної політики здійснюється в рамках комплексного реформування ЗС України. Лише декілька років тому місце жінки в українському війську сприймалося військовослужбовцями не завжди коректно, проте сьогодні ми спостерігаємо реальні позитивні зрушення і досягнення. Відсоток жінок, які проходять службу на різних посадах в ЗС України, складає 23%. За минулі роки було знято всі обмеження щодо зайняття жінками-військовослужбовцями посад рядового, сержантського і старшинського складу», - сказав заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України
Мета конференції-визначення проблем і викликів, обміну передовим досвідом щодо інтегрування гендерних аспектів у діяльність сектору безпеки і оборони, а також зміцнення спроможності сектору безпеки та оборони України забезпечувати ефективний захист цивільного населення.
«Цього року конференція приділена дуже важливим аспектам діяльності ЗС України та сил оборони і безпеки України, - а саме питанням гендерних аспектів, захисту цивільного населення. Враховуючи зростаючу роль та участь міжнародних та неурядових організацій в Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», конференція триватиме два дні, - сказав начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.
Участь у конференції взяло близько 200 провідних військових експертів у сфері цивільно-військового співробітництва країн-членів Північноатлантичного альянсу, Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ, представників міжнародних, громадських, неурядових організацій, центральних і місцевих органів виконавчої влади та силових відомств.
«Я надзвичайно рада бачити прогрес України в гендерних питаннях, і особливо задоволена, що представники України вирішують будь-які виклики, пов’язані з питаннями жінок, миру та безпеки», - зазначила спеціальна представниця Генерального секретаря НАТО з питань «Жінки, мир та безпека» Клер Хатчінсон.
Під час заходу присутні обговорили тенденції та пріоритети гендерної політики на 2019 рік, а також поділилися досвідом інтеграції гендерних аспектів у секторі безпеки і оборони.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031