Авторизація

» » » Підписано Меморандум про взаємовідносини Мінмолодьспорту та Рівненської міськради у сфері фізичної культури і спорту

Підписано Меморандум про взаємовідносини Мінмолодьспорту та Рівненської міськради у сфері фізичної культури і спорту

Підписано Меморандум про взаємовідносини у сфері фізичної культури і спорту між Міністерством молоді та спорту України та Рівненською міською радою. Підписи під документом поставили Міністр Ігор Жданов та міський голова Володимир Хомко.
Угоду укладено з метою об'єднання зусиль, спрямованих на пропаганду здорового способу життя, підвищення масовості занять фізичною культурою і спортом, створення необхідних умов для розвитку легкої атлетики та футболу задля досягнення високих спортивних результатів, створення відповідних умов для організації навчально-тренувального процесу команд, проведення змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів з легкої атлетики та футболу.
Для досягнення мети Меморандуму Міністерство надаватиме всіляку підтримку, зокрема методичну, консультативну, сприятиме в межах своєї компетенції проведенню максимально можливої кількості навчально-тренувальних зборів з легкої атлетики, футболу, змагань з легкої атлетики та футболу всеукраїнського та міжнародного рівнів на стадіоні "Авангард" та забезпеченню стадіону необхідним футбольним та легкоатлетичним обладнанням, інвентарем.
У свою чергу Рівненська міська рада має розробити дорожню карту розвитку спортивної інфраструктури міста, передбачивши, зокрема, дієвий механізм реконструкції стадіону шляхом співфінансування видатків державного та місцевого бюджетів та всіляко сприяти забезпеченню досягнення мети Меморандуму.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031