Авторизація

» » » Топогеодезичний центр Управління оперативного забезпечення ЗСУ в Чернівцях є прикладом ефективного відновлення спроможностей армії, - Іванна Климпуш-Цинцадзе

Топогеодезичний центр Управління оперативного забезпечення ЗСУ в Чернівцях є прикладом ефективного відновлення спроможностей армії, - Іванна Климпуш-Цинцадзе

Топогеодезичний центр Управління оперативного забезпечення ЗСУ в Чернівцях є прикладом ефективного відновлення спроможностей української армії. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з особовим складом 161-го Топогеодезичного центру (м. Чернівці).
З початком воєнної агресії проти України з боку РФ Центр здійснив належне доукомплектування озброєнням, матеріально-технічними засобами і бере безпосередню участь у забезпеченні спочатку АТО на території Донецької та Луганської областей, а згодом і операції Об’єднаних сил.
Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що Центр є специфічною військовою частиною. «Ви є унікальним підрозділом, який зміг відновити свою діяльність і допомагає зараз нашим військам в зоні ООС. В умовах російської агресії вашим найважливішим завданням є підготовка та доведення до штабів і військ геодезичних даних, необхідних для пуску ракет, польотів авіації, стрільби артилерії і бойового застосування радіотехнічних комплексів різного призначення. Разом з вдосконаленням озброєння та військової техніки, вимоги до точності цих даних, термінів їхньої підготовки і доведення до військ постійно підвищуються», - зазначила Віце-прем’єр-міністр.
За її словами, російська воєнна машина, яка влаштувала на території України полігон для випробовування нових видів озброєння, військової техніки та інших засобів гібридної війни, не може недооцінювати міць та професійність українських військових. За п’ять років Збройні Сили України перетворилися на одну з десяти найсильніших армій Європи та 29-ту найсильнішу у світі.
Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала військових про останні зміни у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, зазначивши, що на цьому шляху значна увага приділяється розвитку спроможностей Збройних Сил України, посиленню соціального захисту військовослужбовців та їхніх сімей.
Говорячи про оборонну реформу, яка триває, Віце-прем’єр-міністр зазначила, що серед її найбільш вагомих здобутків поступове впровадження засад демократичного цивільного контролю над Збройними Силами, розвиток системи оборонного планування за стандартами НАТО, покращення комплектування Збройних Сил України особовим складом, нарощування забезпечення озброєнням, військовою і спеціальною технікою, вдосконалення військової інфраструктури та умов контрактної служби, підвищення мотивації військовослужбовців. «За цим всім, у тому числі, лежить ваша робота, ваш досвід, ваша звитяга у виконанні військового обов’язку. Професіоналізм українського війська гартується не лише теоретичними знаннями, він загартований бойовим досвідом війни, війни, яка забирає найцінніше – життя вірних синів та доньок України», - додала Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Вона закликала керівництво Центру долучитися до розробки пропозицій до Плану заходів та Стратегії інтегрованого управління кордонами, робота над якими розпочалася місяць тому.
Віце-прем’єр-міністр відповіла на численні питання військових стосовно співпраці України з НАТО, майбутнього євроатлантичної інтеграції, різноманітні аспекти реформи ЗСУ та подякувала за внесок в посилення обороноздатності країни.
Говорячи про проблему забезпечення військових житлом, Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що, на її думку, Україні варто йти шляхом низки країн-членів НАТО стосовно її вирішення, коли житло надається військовим не у власність, а в службове користування, проте рівень оплати праці військовослужбовців є таким, що дозволяє оплачувати оренду. Наразі забезпечення військових житлом йде посиленими, але все ж недостатніми темпами. «Вважаю, що правильним кроком для вирішення проблеми було б започаткування іпотечної програми з пільговим державним кредитуванням», - зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Командир військової частини, полковник Анатолій Ляска показав хід реконструкції приміщень Центру, розповів про перехід на нові стандарти харчування та оснащення, поінформував про будівництво багатоквартирного будинку для військовослужбовців Центру.
Довідково
161-й Топогеодезичний центр ГУ оперативного забезпечення ЗСУ (військова частина А2308) сформований 17 липня 2000 року. Він призначений для виконання топогеодезичних робіт в інтересах Збройних Сил та загальнодержавних топогеодезичних робіт; виконання комплексу спеціальних топогеодезичних робіт з перевірки проходження державного кордону України; приймання, обліку, зберігання та видачі топографічних та спеціальних карт, планів міст, каталогів координат геодезичних пунктів; підготовки і доведення до військ (сил) вихідних геодезичних даних та навігаційної інформації.
Топогеодезичний центр Управління оперативного забезпечення ЗСУ в Чернівцях є прикладом ефективного відновлення спроможностей армії, - Іванна Климпуш-Цинцадзе

Топогеодезичний центр Управління оперативного забезпечення ЗСУ в Чернівцях є прикладом ефективного відновлення спроможностей армії, - Іванна Климпуш-Цинцадзе


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930