Авторизація

» » » Перемовини з Росією можуть відбуватись лише за підтримки міжнародної проукраїнської коаліції  – Президент

Перемовини з Росією можуть відбуватись лише за підтримки міжнародної проукраїнської коаліції  – Президент
[/i]

Президент Петро Порошенко переконаний, що питання, які стосуються України, мають обговорюватися лише за підтримки та участі наших міжнародних партнерів, оскільки Росія сприймає лише позиції сили.
«Саме тому ми йдемо в НАТО, бо НАТО – це не коли кожен за себе. НАТО – коли один за всіх і всі за одного. НАТО – це коли 30 країн-членів забезпечують недоторканність кордонів. І це значно посилить», - сказав Глава держави в інтерв’ю українським телеканалам, відповідаючи на запитання про те, яким він бачить формат двосторонніх перемовин з Росією після виборів.
«Той, хто добровільно відмовляється від цієї підтримки, напевно має якісь інші цілі. Які? Він казав, або «я стану на коліна і піду просити пробачення, протягну руку, лише з сльозами на очах», він каже «я вимолю пробачення для України». Запам’ятайте, якщо ви не дуже уважно дивилися російські фільми: Москва сльозам не вірить. Москва визнає лише силу. Силу Української держави, силу українського війська, силу світової коаліції», - наголосив Петро Порошенко. Він також процитував слова Гімну української армії «Зродились ми великої години»: «Бо плач, пане кандидате, не дав нікому ще свободи. А хто борець – той здобуває світ».
Що до того, чи можливі двосторонні формати перемовин з керівництвом або представниками Росії, як того обіцяють інші кандидати на пост Глави держави, він сказав: «Чи можуть бути двосторонні переговори? Ну, звичайно, ми суверенна незалежна держава. Але чи буде позиція України слабшою, якщо ми поїдемо без підтримки наших світових партнерів по проукраїнській коаліції? Очевидно, що слабша».
«Ми можемо проговорити, наприклад про те, щоб негайно звільнити українських військових моряків? Ми можемо проговорити про те, щоб негайно була забезпечена свобода судноплавства чи повернути українські військові кораблі? Можемо. Але комплексна позиція має вирішуватися, коли за нами стоїть велика сила», - сказав Президент.
Петро Порошенко також наголосив, що не Путіну вирішувати, хто буде Президентом України. «Це раніше у них була така ілюзія, що вони їздили на оглядини, погоджували, благословляли. І потім питання вважалося вирішеним. Питання, хто буде українським Президентом вирішує лише український народ. Це вперше за роки нашої історії, коли ми вибороли це право», - заявив Глава держави.
«Ми зняли російське ярмо не лише з нашої церкви, не лише з нашої мови, а й з нашої держави. Ще раз наголошую – гарантом є наша армія», - додав він.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930