Авторизація

» » » Путін намагається взяти реванш на президентських виборах - Петро Порошенко про важливість захистити європейський вибір українців

Путін намагається взяти реванш на президентських виборах - Петро Порошенко про важливість захистити європейський вибір українців
[/i]

Президент Петро Порошенко на зустрічі зі студентами і викладачами Національного університету біоресурсів і природокористування України наголосив, що українці зробили свій вибір і визначились у напрямку розвитку держави як повноправного члена Євросоюзу та НАТО. Водночас він підкреслив, що цей вибір потрібно продовжувати захищати, в тому числі і під час виборів.
«Такий тепер наш вибір. Цей вибір простий. Але прикладаються величезні зусилля, аби ми його не бачили за миготінням прізвищ у бюлетені, який є найдовший за всю українську історію», - сказав він.
Глава держави зазначив, що 44 кандидати на пост Президента вважають, що зараз саме їх час. «Ці 44 перетворили вибори на ярмарку брехні і лицемірства, які реалізуються достатньо подивитися будь-яке ток-шоу. Це є інформаційна складова гібридної війни, яку Путін веде проти нашої країни», - додав він.
За словами Петра Порошенка, сидячи в затишних аудиторіях чи спостерігаючи мирне життя точно не варто забувати, що Путін не змирився з поразкою своїх планів. Він не збирається залишити Україну і українців у спокої.
«І не здолавши нас силою, бо наша армія вже значно підвищить ціну, яку будь-який агресор заплатить за будь-які спроби розпочати широкомасштабний наступ, він хоче зараз взяти реванш на виборах», - сказа Петро Порошенко.
«І останні тижні, коли стало зрозуміло, що патріотизм, здоровий глузд українців, відповідальність їх вибору впевнено перемагають залпи інформаційної війни, і парад олігархічних технологій. Тому з Кремля зараз надійшла команда задіяти силові провокації. Виборчу кампанію явно б хотіли перевести у формат вуличних зіткнень. Це спроба зірвати вибори. Їх мета щоб в Україні полилася українська кров», - заявив Петро Порошенко.
Президент підкреслив, що лише абсолютно професійні дії з боку більшості з правоохоронних органів поламають цей сценарій. «Не дали їм спровокувати ні в Черкасах, ні в Полтаві. Президент прямо до них ходить. А вони тікають...», - додав він.
«Наш український сценарії це провести справедливий, прозорий виборчий процес. Забезпечити чесний підрахунок голосів. І тільки так ми зможемо продовжити курс, яким йшли п`ять років. І це мій обов’язок як Президента, Верховного Головнокомандуючого і як гаранта конституційних прав і свобод українських громадян», - сказав він.
«Це є громадянський, патріотичний, національний обов’язок усіх українських патріотів», - підкреслив Петро Порошенко.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930