Авторизація

» » » Прем’єр-міністр про новий контракт з менеджментом «Нафтогазу»: Там є чіткі завдання і немає захмарних виплат

Прем’єр-міністр про новий контракт з менеджментом «Нафтогазу»: Там є чіткі завдання і немає захмарних виплат

Новий контракт, який може бути підписаний з менеджментом НАК «Нафтогаз України», містить чіткі завдання, чіткі вимоги і унеможливлює будь-які захмарні виплати, які були можливі в умовах попереднього контракту. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.
Глава Уряду пояснив, що попередній контракт, який дозволяв високі виплати, був підписаний до призначення чинного Уряду, і умови цього документа не дозволяли вносити зміни. Разом з тим 22 березня цього року строк цього контракту завершився, і за два місяці до цієї дати Уряд направив Наглядовій раді НАК свої пропозиції щодо нового контракту. Ці пропозиції містили дуже чіткі завдання, передусім щодо збільшення видобутку українського газу.
«Ми направили нашу пропозицію Наглядовій раді. Вони надали відповідь, що готові врахувати наші умови у новому контракті і запропонували укласти новий контракт, в якому немає бонусів, а є чіткі вимоги», – сказав Володимир Гройсман.
Довідково
20 березня поточного року Кабінет Міністрів заявив про готовність укласти новий контракт з діючим менеджментом НАК «Нафтогаз України» строком на 1 рік, без бонусів, із зниженням заробітної плати та чіткими завданнями, які передбачають сформувати вже до 1 січня 2020 року відокремленого оператора української ГТС, сертифікованого за європейським законодавством, збільшити видобуток газу до визначених параметрів не менше 18 млрд кубометрів палива на рік, забезпечити транзит по українській ГТС після 1 січня 2020 року.
Глава Уряду сказав, що строк контракту – один рік, а невиконання визначених новим контрактом завдань буде приводом розірвати документ. «Ми чітко ставимо низку позицій. Перше – ми маємо врешті отримати справжню реформу «Нафтогазу», яка дозволить отримати відокремленого оператора ГТС, сертифікованого за принципами та законодавством ЄС. Друге – збільшення видобутку газу. На жаль, за останні 5 років менеджмент не здійснив необхідних заходів, аби досягти цих цілей, – зазначив тоді Володимир Гройсман. – Ми поставили вимоги перед Наглядовою радою. Завдання – забезпечити функціонування ГТС та продовження транзиту, досягти цілей видобутку 18 млрд кубів щороку, і третє – ми не будемо платити захмарних зарплат».
Глава Уряду тоді повідомив, що 15 березня провів перемовини з Наглядовою радою і почув розумні думки, що всі визначені Урядом параметри мають бути враховані в контракті.
«Наглядова рада погодилася з цими пропозиціями і надала пропозицію, що зарплата буде вдвічі меншою, аніж сьогодні – без премій і бонусів», – сказав Прем’єр-міністр.
Він також звертав увагу, що за новим контрактом менеджмент «Нафтогазу» буде щомісячно і щоквартально звітувати про досягнення цілей. «Якщо цілей не буде досягнуто, це буде підставою до розриву контракту, – сказав Володимир Гройсман. – Далі вся відповідальність лежить на Наглядовій раді і правлінні – щодо досягнення цілей, визначених у рішенні Уряду і контракті. Прошу представників держави у Наглядовій раді проконтролювати провадження рішень».

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930