Авторизація

» » » У Хмельницькій області почала працювати одна з найбільших в Україні сонячних електростанцій - «Кам’янець-Подільська»

У Хмельницькій області почала працювати одна з найбільших в Україні сонячних електростанцій - «Кам’янець-Подільська»

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталії Бойко взяла участь в урочистому відкритті введення в експлуатацію сонячної електростанції «Кам’янець-Подільська» компанії «Подільськенерго» у Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області на території села Панівці.
Пікова потужність станції, яка вже почала відпускати електроенергію у мережу, становить 63,8 МВт. Заплановане щорічне виробництво електроенергії складе 68,2 ГВт/рік, що дозволить забезпечити електроенергією третину з 13000 домогосподарств у Кам’янець-Подільському.
«Такі інвестиційні проекти – це найкраща оцінка реформ, які реалізовуються в Україні. Іноземні інвестори приходять в Україну і готові продовжувати підтримку української економіки шляхом збільшення своїх інвестиційних портфелів. Міненерговугілля формує політику, ми послідовно працюємо над імплементацією енергетичної стратегії, але справжня реалізація енергетичної стратегів – тут, в регіонах», – підкреслила Наталія Бойко у своєму виступі.
У заході також взяв участь Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Віталій Кушніров.
Проектування і будівництво СЕС “Кам’янець-Подільська” тривало 7 місяців і дозволило протягом цього періоду створити біля 300 нових робочих місць. На станції встановлено 220 тисяч монокристалічних модулів провідного світового виробника сонячних елементів і модулів Longi Solar, а також силові трансформатори компанії ETD. Генеральним підрядником будівництва виступила українська компанія, що спеціалізується на проектуванні і будівництві об’єктів відновлювальної енергетики і розподільних мереж — KNESS. Більше 50% комплектуючих станції виготовлено на українських підприємствах.
На даний час компанія «Подільськенерго» забезпечує район 45 штатними робочими місцями, а більшість процесів на станції автоматизовані.
Щорічно у бюджет села Панівці «Подільськенерго» буде сплачувати 2,6 млн грн в якості орендних платежів за використання земельної ділянки, що робить компанію головним платником податків для місцевої громади. Дані кошти будуть витрачені на першочергові соціальні потреби села.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930