Авторизація

» » » Міністерство у справах ветеранів буде популяризувати спортивні заходи ветеранів як один з напрямків фізкультурно-спортивної реабілітації

Міністерство у справах ветеранів буде популяризувати спортивні заходи ветеранів як один з напрямків фізкультурно-спортивної реабілітації

Заступники Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк та Олександр Терещенко провели зустріч з представниками громадських організацій, які влаштовують спортивні заходи, в тому числі із залученням ветеранів. Зустріч була проведена з метою ознайомлення зі спортивними заходами та можливостями, які вони відкривають для фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів.
«Спортивні заходи, які проводяться, є дійсно гарною можливістю залучення ветеранів до спортивної реабілітації, і Мінветеранів зацікавлене у співпраці та підтримці цих заходів», – наголосила Оксана Гаврилюк.
Присутні на зустрічі розповіли про діяльність своїх організацій, їх досягнення та окреслили перспективи співпраці. Розказали про вже чималий досвід проведення спортивних заходів за участі ветеранів війни, зокрема перегони, крос-фіт, трейл, спортивну риболовлю та інше.
«Ми організовували змагання з вправами зі стрілецькою зброєю та інші спортивні заходи. Дуже багато бажаючих, але вони з’являються переважно вже після того, як публікуються новини, що змагання відбулись. Адже не вистачає інформаційної підтримки, анонсів змагань», – розказав учасник зустрічі та Голова Ради ветеранів при Міністерстві Дмитро Шатровський.
У свою чергу заступники Міністра запевнили у всебічній підтримці заходів спортивної реабілітації, що проводять громадські організації, та наголосили на готовності до організаційної та інформаційної підтримки.
Олександр Терещенко, в сферу обов’язків якого входить популяризація образу ветерана, зазначив, що спортивна реабілітація напряму торкається й його діяльності. «Спорт, здоровий спосіб життя сприяє формуванню образу сильної, вольової людини. Тож ветеранів треба максимально долучати до цього»,– зазначив він.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930