Авторизація

» » » Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з представниками Києво-Могилянської академії, посольства США та Університету Індіани

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з представниками Києво-Могилянської академії, посольства США та Університету Індіани

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з представниками Києво-Могилянської академії, посольства США та Університету Індіани.
Обговорили перспективи створення навчальних курсів та програм у сфері комунікацій, які дозволили б проводити підготовку та підвищення кваліфікації спеціалістів, що обійматимуть посади у Міністерстві ветеранів. Зокрема, було обговорено потреби у кваліфікації спеціалістів, а також якості, якими вони мають володіти, і які слід розвивати.
«Фокус нашої діяльності - ветерани, робота з ними, їх сім'ями та суспільством. Ми плануємо провести цілу інформаційну кампанію, щоб сфокусувати увагу суспільства на позитивному образі ветеранів, який наразі далеко не завжди є позитивним. Слід звернути увагу на те важливе, що зробив ветеран для суспільства. Крім того, про це слід нагадати і самому ветерану, який попри те, що повернувся до цивільного життя, має тепер допомагати змінювати країну на краще вже там, де він зараз знаходиться. Але усе це потребує комплексного підходу», - наголосила Ірина Фріз.
У підсумку учасники зустрічі наголосили на повній підтримці створення навчальних програм та домовилися про подальшу співпрацю.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930