Авторизація

» » » Держенергоефективності з європейськими партнерами посилює співпрацю щодо удосконалення законодавства у «чистій» енергетиці відповідно до норм ЄС у рамках Проекту Twinning

Держенергоефективності з європейськими партнерами посилює співпрацю щодо удосконалення законодавства у «чистій» енергетиці відповідно до норм ЄС у рамках Проекту Twinning

Стимулювання розвитку «зеленої» енергетики відповідно до кращих практик ЄС у рамках нового Проекту Twinning обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівником напряму міжнародної співпраці Державного регулятору ринку електроенергії та газу в Австрії «E-Control» Дітмаром Преінсторфером.
Зокрема, планується залучати досвід Австрії та Італії у таких напрямах роботи:
імплементація статей 28-ї Директиви ЄС щодо відновлюваної енергетики;
виконання Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 р. та Енергетичної стратегії України до 2035 р. у частині «зеленої» енергетики;
підвищення поінформованості суспільства, бізнесу, інвесторів щодо потенціалу та можливостей впровадження «зелених» проектів в Україні.
«Для нас важливо тісно співпрацювати із Австрією, яка знаходиться у ТОП-5 країн-лідерів ЄС за часткою «зеленої» енергії у кінцевому енергоспоживанні (32% у 2017 році)», - повідомив Сергій Савчук.
Також Україна цінує можливість партнерства із Італією, де за даними 2017 р. 34% електроенергії генерується саме із відновлюваних джерел.
Спільне напрацювання дієвих стимулів у цій сфері сприятиме подальшому розвитку «чистої» енергетики та реалізації нових проектів, у т.ч. за участю іноземних інвестицій.
Тому очікується результативна робота із експертами:
«E-Control» (
https://www.e-control.athttps://www.e-control.at);
Австрійського енергетичного агентства (
http://en.energyagency.athttp://en.energyagency.at);
Австрійського агентства з питань навколишнього середовища (
http://www.umweltbundesamt.athttp://www.umweltbundesamt.at);
Федерального міністерства з питань сталого розвитку та туризму Австрії (
https://www.bmnt.gv.athttps://www.bmnt.gv.at);
Дослідницького центру EURAC (
http://www.eurac.eduhttp://www.eurac.edu, Італія).

Долучайтесь до нас у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930