Авторизація

» » » За дві години телефонної лінії КМУ до Мінветеранів надійшло з півсотні телефонних дзвінків

За дві години телефонної лінії КМУ до Мінветеранів надійшло з півсотні телефонних дзвінків

За дві години телефонної лінії Кабінету Міністрів України за участі заступника Міністра у справах ветеранів Оксани Гаврилюк надійшло з півсотні телефонних дзвінків з різних регіонів країни. Здебільшого ветерани та члени їхніх родин звертались щодо вирішення таких питань: отримання статусів, відповідних пільг, питання їх можливої монетизації, поліпшення житлових умов, оздоровлення.
Оксана Гаврилюк відповіла на запитання громадян, що телефонували, та надала доручення опрацювати отримані звернення.
Під час брифінгу для представників ЗМІ, що відбувся напередодні прямої лініії, Оксана Гаврилюк розповіла про процес створення Міністерства у справах ветеранів.
Зокрема, вона зазначила, що Міністерство створюється з урахуванням досвіду аналогічного відомства у США, а також Хорватії та інших країн. Оксана Гаврилюк повідомила, що зараз в Міністерстві, крім Міністра та заступників, затверджена Рада ветеранів, Громадська рада та створено ряд робочих груп за участі членів громадських організацій, які працюють, зокрема, за напрямками розробки та вдосконалення законодавства, ресоціалізації та адаптації ветеранів.
"Серед пріоритетних завдань Міністерства у справах ветеранів - створення єдиного реєстру ветеранів та розробка законодавства про статус ветеранів, який чітко визначатиме хто входить до категорії ветеранів і які пакети пільг їм доступні", - зазначила заступник Міністра і додала, що Мінветеранів також опікуватиметься забезпеченням житлом, вшануванням пам'яті, героїзацією і створенням позитивного образу ветеранів у суспільстві.
"Не тільки ветерани потребують допомоги для повернення до цивільного життя. Суспільство також не готове до зустрічі з ветеранами. Для цього ми будемо впроваджувати медіа проекти, налагоджувати комунікації зі ЗМі та громадянським суспільством", - наголосила Оксана Гаврилюк.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930