Авторизація

» » » Між Міністерством у справах ветеранів та Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією підписано Меморандум про співпрацю

Між Міністерством у справах ветеранів та Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією підписано Меморандум про співпрацю

Підписання Меморандуму відбулось під час робочої поїздки Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз до Луганської області.
«Взаємодія та координація діяльності для отримання позитивного результату одразу найшла втілення. За пропозицією першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Філя нещодавно утворений для роботи з ветеранами сектор буде перетворено на відділ. Це означає, що замість двох співробітників буде чотири і більше. Але головне, на мою думку, в іншому: Сергій Філь публічно під час підписання Меморандуму запропонував очолити цей відділ ветерану, якого висунуть колегіально ветеранські організації. Так, є необхідність пройти конкурс на держслужбу, мати необхідні знання та навички. Але головним є готовність керівництва області до налагодження якісної комунікації з ветеранами та побудові конструктивної роботи», – розповіла Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.
Під час зустрічі Ірина Фріз та Сергій Філь обговорили актуальне питання щодо забезпечення житлом ветеранів та ветеранів, які є тимчасово переміщеними особами.
«Є необхідність, як і скрізь, збільшення фінансування державної програми, і ми це робимо. Зокрема, до зацікавлених міністерств буде направлена на погодження постанова про спрямування коштів, які були конфісковані за рішенням суду за вчинення корупційних правопорушень. 70 мільйонів гривень мають додатись до державної програми КПКВК 2511190. Так, це незначна сума, але вона майже втричі більша за ту, що була закладена в Державному бюджеті. Встановлено її було завдяки членам Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та осіб з інвалідністю. Разом з тим є також необхідність розробляти місцеві, обласні програми, які будуть також спрямовані на забезпечення житлом ветеранів, як в деяких областях вже робиться», – зазначила Ірина Фріз.
Також під час зустрічі сторони обговорила питання необхідності розробки інвестиційного проекту, яким буде створено в Сєвєродонецьку реабілітаційний центр для ветеранів війни Луганщини.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930