Авторизація

» » » Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування

Шановні друзі!
Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!
Серед реформ, які здійснюються Урядом, важливе місце займає реформа житлово-комунального господарства. Для України критично важливим завданням є виведення сфери комунальних послуг на сучасний рівень і запровадження у ній ринкових механізмів. Тому зусилля Уряду спрямовані на правове та інституційне забезпечення цього процесу і створення необхідних умов для розвитку галузі.
У країні впроваджуються програми з енергоефективності, що сприятимуть власникам житла і підприємств житлово-комунального господарства переходу до більш раціональних моделей споживання енергії. Ми змінюємо саму модель стосунків між комунальниками і жителями наших міст.
У цих процесах Кабінет Міністрів покладається на професіоналізм працівників житлово-комунального господарства. Упевнений, що ті зміни, над якими ми працюємо, дадуть комунальним підприємствам змогу модернізувати матеріально-технічну базу та оптимізувати систему надання житлово-комунальних послуг. Фаховий рівень працівників системи житлово-комунального господарства сприятиме якісному виконанню найскладніших завдань з модернізації країни.
Висловлюю подяку всім працівникам житлово-комунального господарства за важку працю і готовність до змін, яких потребують комунальна сфера країни, а також наші громадяни. Бажаю Вам міцного здоров’я, матеріального достатку та усіляких гараздів!
З повагою
Прем’єр-міністр України
Володимир ГРОЙСМАН
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування


Долучайтесь до нас у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031