Авторизація

» » » Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко

Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко

Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи. На цьому наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко, відкриваючи V Всеукраїнську школу майбутнього парламентаря, що відбулася за підтримки Ліги студентів Асоціації працівників України. Захід відбувся у рамках Тижня Відкритого Уряду.
«Такі школи (коли молодь напряму спілкується з урядовцями) дозволяють нам руйнувати багаторічні бар’єри закритості, коли на держслужбу можна було прийти лише по запрошенню. Сьогодні все по-іншому. Ми відкриті, ми даємо можливість вам долучатися до роботи в рамках стажування. І нам цікавий діалог з вами щодо нових ідей, що саме треба змінити. Бо ви, як той лакмусовий папірець майбутнього України. Ukraine Now – це ви», - наголосив Володимир Бондаренко, звертаючись до молоді.
Він підкреслив, що Уряд здійснює системні зміни у різних сферах та нагадав про запроваджену реформу державної служби, яка покликана змінити сам дух чиновника, залучити до роботи в органах державної влади молодих людей, як генераторів нових ідей та проектів у певних напрямках та позбутися такого явища як корупція.
Саме з цією метою протягом останніх років впроваджено чимало проектів, які з одного боку мінімізують або повністю виключають можливість корупції, а з іншого є зручними для громадян – і йдеться про цілу низку електронних послуг. «Ми хочемо, щоб зміни були якісними, були людиноорінтованими, тому здійснюємо реформи, створюємо електронні послуги», - відзначив Держсекретар.
Він висловив задоволення, що молодь «стає активнішою, і зі спостерігачів стає учасниками змін».
Володимир Бондаренко вкотре закликав молодь приходити у Секретаріат Кабінету Міністрів України на стажування. Він нагадав, що близько 500 молодих фахівців з питань реформ вже пройшли конкурси і почали працювати в органах державної влади.
Довідково
Тиждень Відкритого Уряду в Україні стартував 11 березня 2019 року.
Взяти участь у конкурсах можна через сайт «Портал вакансій. Нова державна служба. Ставай лідером змін!».
23 березня 2017 року Володимир Бондаренко підписав наказ «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Секретаріаті Кабінету Міністрів України».
Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко

Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко

Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930