Авторизація

» » » Державний експертний центр МОЗ України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад експертів для оцінки медичних технологій в Україні

Державний експертний центр МОЗ України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад експертів для оцінки медичних технологій в Україні

Департамент оцінки медичних технологій оголошує конкурс на зайняття вакантних посад нових членів команди, що формуватимуть державні пріоритети в охороні здоров’я. Відкрито вакансії для амбітних і орієнтованих на результат експертів, які готові долучитися до втілення системних змін в системі охорони здоров’я.
Оцінка медичних технологій (ОМТ) допомагає у прийнятті стратегічних рішень у сфері охорони здоров’я. Рекомендації ОМТ формуються в процесі науково обґрунтованого прийняття рішень щодо медичних технологій для забезпечення найкращого використання ресурсів. В усьому світі ОМТ вважають найкращим інструментом для розгляду існуючих та нових медичних технологій, щоб визначити всі послуги в системі охорони здоров’я, що фінансуватимуться за державні кошти з оптимальним показником «витрати-ефективність».
Для впровадження кращих міжнародних практик з оцінки медичних технологій в Україні запрошуємо експертів долучитися до роботи в новому департаменті оцінки медичних технологій.
Вимоги до фахівців:
Вища медична, фармацевтична або економічна освіта;
Досвід здійснення оцінки порівняльної ефективності (результативності), безпеки та економічної доцільності лікарських засобів та/або інших медичних технологій;
Вільне володіння англійською мовою.
Як подати заявку:
Надішліть ваше резюме на електронну адресу начальника Управління кадрового, документального та організаційного забезпечення: derkach@dec.gov.ua. до 15.04.2019 з поміткою «Конкурс експертів до департаменту ОМТ».
Окрім висловлення вашої зацікавленості, ваше резюме має містити інформацію про наявність відповідної освіти, досвіду роботи та функціональні обов’язки конкурсанта на попередніх роботах (зокрема здійснення оцінки порівняльної ефективності/результативності, безпеки та економічної доцільності лікарських засобів – за наявності такого досвіду).
У резюме слід зазначити контактні дані осіб, які можуть надати рекомендації.
До резюме необхідно додати копії документів, що підтверджують зазначені дані.
Копію документа, що посвідчує особу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031