Авторизація

» » » Проведено вебінар “Тиждень Відкритого Уряду розпочато: дізнавайся та долучайся!”

Проведено вебінар “Тиждень Відкритого Уряду розпочато: дізнавайся та долучайся!”

У рамках Тижня Відкритого Уряду Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів у партнерстві з ІСАР “Єднання” 12 березня 2019 року проведено вебінар “Тиждень Відкритого Уряду розпочато: дізнавайся та долучайся!”.
Спікерами вебінару виступили секретар Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, заступник директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, завідуюча відділом Наталія Окша, заступник керівника проектів демократичного врядування Програми розвитку ООН в Україні Олена Урсу, співголова Координаційної ради, менеджер програм урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції” Олеся Архипська та член Координаційної Ради, заступник директора проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “Взаємодія!” Максим Ключар.
Наталія Окша поінформувала учасників про досвід України в рамках впровадження Ініціативи “ПВУ”, можливості для громадянського суспільства долучитися до її реалізації на всіх етапах, а також про Тиждень Відкритого Уряду, який проходить у країнах – учасницях Ініціативи з 11 по 17 березня цього року.
Олеся Архипська розповіла про роль інститутів громадянського суспільства у процесі реалізації Ініціативи. “Громадянське суспільство у багатьох питаннях рухає нашу країну. Сьогодні ми можемо показувати іншим країнам успішні практики, напрацьовані саме громадянським суспільством”, – відзначила вона.
Олена Урсу у своєму виступі приділила увагу можливості використання інструментів відкритого урядування на місцевому рівні та необхідності залучення до процесу прийняття рішень інклюзивних груп населення.
Максим Ключар зупинився на глобальному контексті реалізації Ініціативи. “Відкритість – важливий, але недостатній елемент впровадження Ініціативи. Необхідно не просто відкривати дані, а покращувати їх якість, передбачати конструктивну участь громадськості у вирішенні проблем”, – зазначив він.
Відповідаючи на запитання учасників, спікери надали рекомендації, щодо пропозицій, які можуть бути включені до планів дій з реалізації Ініціативи та критеріїв, які до них висуваються. “Завдання мають бути трансформаційними. Ми маємо не просто створити якийсь новий портал, а чітко розуміти, яку проблему ми маємо вирішити. І результат її вирішення мають відчути якомога більше громадян”, - відзначила Наталія Окша.
Переглянути запис вебінару можна за посиланням.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930