Авторизація

» » » Володимир Кістіон виступив на Раді регіонального розвитку Харківської області та розповів про зміни в енергетиці та інфраструктурі країни за останні три роки

Володимир Кістіон виступив на Раді регіонального розвитку Харківської області та розповів про зміни в енергетиці та інфраструктурі країни за останні три роки

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон виступив на Раді регіонального розвитку Харківської області та розповів про зміни в енергетиці та інфраструктурі країни за останні три роки.
Урядовець повідомив, що Зміївська ТЕС, яка працює в Харківській області, першою в Україні у 2017 році перейшла від використання дефіцитного енергетичного вугілля антрацитових марок на використання вугілля газової групи українського видобутку. «Це послужило добрим прикладом для інших ТЕС, і сьогодні вже 75% теплоелектростанцій в Україні працюють на газовій групі», – підкреслив Володимир Кістіон.
Також Віце-прем’єр-міністр повідомив, що за результатами першого газового аукціону, який відбувся 6 березня, 20-річну ліцензію на геологічне вивчення нафтогазоносних надр Південно-Кобзівської площі, розташованої у Харківській області, з подальшим видобутком там нафти і газу, отримала державна компанія «Укргазвидобування».
«5% рентної плати від кожного видобутого кубометра газу залишаться в громаді Харківської області. Це передбачено законодавством України. У 2018 році, до речі, усі газовидобувачі області сплатили громадам близько 792 млн грн», – наголосив Володимир Кістіон.
Крім того, за словами урядовця, китайські інвестори мають намір побудувати в Первомайську одну з найбільших альтернативних електростанцій з використанням сонячної енергії. Китай готовий інвестувати в цей проект близько 50 мільйонів євро. «Це не просто цифра, це додаткові робочі місця в області, конкурентна заробітна плата, додаткові надходження до бюджету держави», – зауважив Володимир Кістіон.
І на завершення свого виступу він відзначив успішність Харківської області в оновленні дорожнього господарства.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930