Авторизація

» » » Політикани своїми внутрішніми чварами забрали перспективу держави – Президент закликав не повторювати помилки сторічної давнини

Політикани своїми внутрішніми чварами забрали перспективу держави – Президент закликав не повторювати помилки сторічної давнини
[/i]

Під час Ради регіонального розвитку Дніпропетровської області Президент Петро Порошенко наголосив на важливості збереження єдності усіх українців та вивчення уроків історії, коли наша країна за часів Української Народної Республіки втратила свою незалежність та державність.
Глава держави зазначив, що обговорення на Радах регіонального розвитку дають можливість обміну досвідом та імплементації найкращих практичних кроків, які були зроблені останнім часом об’єднаними територіальними громадами. «Саме для цього проводиться Рада регіонального розвитку. Для того, щоб обмінятися досвідом, скоординувати дії і об’єднаними зусиллями забезпечити рішучий наступ. Ми захищаємо інтереси громади, ми захищаємо інтереси держави і ми захищаємо інтереси людини», - підкреслив Петро Порошенко.
 «І, головне, це не матеріальне. Гроші ми знайдемо, що ми переконливо продемонстрували протягом останніх п’яти років. Головне – об’єднана воля до змін і реформ, в складі об’єднаної команди», - наголосив Президент та навів приклад часів Української Народної Республіки, коли українцям не вистачило єдності.
«Сто років в 1917-21 роках Господь тоді теж подарував нам шанс побудувати державу. І сто років було марно втрачено. Хто в цьому був винен? Агресор із Московії? Ні. Вони завжди на нас нависали. Ми мали тоді захистити державу. Народ? Та ні. Народ демонстрував об’єднання. Може – письменники, митці, кобзарі, бандуристи. Мало грали, щоб підняти національний дух? Та теж ні. А хто був винен? Політикани. Політикани, які внутрішніми чварами забрали перспективу держави. Все просто», - сказав Петро Порошенко.
Президент також навів приклад надання автокефалії православній церкві Польщі у 1924 році. «А Україні – ні, бо в 1924 році України вже не існувало, просто не було як держави», - підкреслив він.
«І ціна була заплачена не політиканами – вони поїхали до Європи. Ціна була заплачена моїм народом у вигляді Голодомору з 8 мільйонами жертв, «червоного терору» 1937-41 років, депортації 1944 року, голоду 1947-49 років, шістдесятників, коли за тризуб чи синьо-жовтий прапор кидали у в’язницю. І на сто років наша нація була позбавлена державності. Тому саме зараз – єдність понад усе», - наголосив Петро Порошенко.
Президент підкреслив, що завдяки мужності наших воїнів нам вдалося зберегти державу в останні п’ять років.
«Навіть тоді без зброї, з розкраденою та розтасканою армією, в тому числі політиканами, які зараз підняли голос. Нехай би в 2014 році пояснили де армія, де танки, де шпиталі. В Дніпрі дуже добре відомо, що відбулося зі шпиталем і як ми приймали поранених у 2014-му році. Де вони були?», - сказав Петро Порошенко.
«Ми вміємо берегти державу. Ми маємо використати цей шанс і довести, що ці жертви були недаремні, і провести реформи», - наголосив Президент та підкреслив, що важливо чітко говорити, що буде здійснено в найближчій перспективі.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930