Авторизація

» » » Кіровоградщина має унікальні можливості для інвестицій – Президент

Кіровоградщина має унікальні можливості для інвестицій – Президент
[/i]

Президент Петро  Порошенко наголосив на унікальних можливостях Кіровоградського краю для залучення інвестицій в нові проекти в різних сферах.
«Кіровоградщина сьогодні має унікальні можливості  щодо модернізації існуючих виробництв і щодо будівництва в рамках індустріальних парків, де будуть об’єднуватися освітня, наукова та виробнича потужності разом з земельною ділянкою і мережею», - сказав Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку області. Він пояснив чому інвестори прийдуть саме на Кіровоградщину: «Унікальне логістичне становище, унікальне географічне положення».
Президент відзначив роль обласної та міської влади в залученні інвесторів для розвитку регіону, зокрема в логістичну інфраструктуру.
Петро Порошенко особливо відзначив область як потужний конкурентоздатний агропромисловий регіон з великим потенціалом для зростання в цій сфері.
Глава держави підкреслив, що Кіровоградська область має також суттєві перспективи використання альтернативних джерел енергії, розвитку «зеленої» енергетики.
«Перші кроки вже зроблено. В області вже працює 31 сонячна електростанція, їхня загальна потужність – до 70 МВт. До 2020 року планується ввести в експлуатацію ще 18 потужністю до 200 МВт», - повідомив Петро Порошенко.
Президент повідомив, що за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, для якого Україна стає найбільшим об’єктом для інвестицій, український холдинг «I&U Group» розпочав будівництво на Новомиргородському цукровому заводі біогазової станції потужністю 20 МВт. «Це буде перший проект в Україні з використанням інноваційної технології виробництва газу, яка забезпечить скорочення споживання енергії. Проект вирішить проблему органічних відходів, які утворюються у процесі виробництва цукру», - додав Петро Порошенко.
Президент повідомив, що укладено угоду про стратегічне партнерство між НВП «Радій» та «Curtis-Wright Corporation» (США), яка передбачає спільні проекти з модернізації систем безпеки ядерних об’єктів у США з використанням інноваційної платформи RadiCS. «Українці забезпечують ядерну безпеку США. І ці українці з Кропивницького», - додав Глава держави.
Президент також поінформував, що досягнуто домовленостей щодо реалізації на Кіровоградщині спільних проектів корейських компаній та Льотної академії Національного авіаційного університету щодо розробки та виробництва дронів.
«Зміни починаються в медицині області. З 18 сільських амбулаторій, які заплановані до будівництва, 10 вже працюють. Мені приємно відзначити, що Кіровоградська область – одна з п’яти в Україні, в якій активно запроваджується телемедицина», - сказав Петро Порошенко.
Глава держави наголосив, що актуальним залишається розвиток дорожнього господарства області.  «На це торік спрямували у півтора рази більше, ніж у 2017-му. Введено в експлуатацію після будівництва, експлуатації та ремонту 192 кілометри доріг. Цього року мільярд коштів державного бюджету буде спрямовано на стратегічно важливу дорогу Н-14 Олександрівка – Кропивницький  – Миколаїв, яка багато років є однією з найбільш проблемних в країні», - повідомив він.
Президент також наголошує на важливості розвитку регіонального туризму, зокрема «зеленого» туризму на Кіровоградщині.
«В Україні не може бути туристичної периферії. В кожному селі ми будемо розвивати «зелений» туризм. В кожному місті обласного підпорядкування має бути якісний готель, якісні гіди, інтерактивні карти багатьма мовами з поясненням, що можна подивитися в Україні», - підкреслив він.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930