Авторизація

» » » Бала: Насправді Зеленський – гвинтик системи, яку сам висміював

Бала: Насправді Зеленський – гвинтик системи, яку сам висміював

Бала: Насправді Зеленський – гвинтик системи, яку сам висміював
Бала: Насправді Зеленський – гвинтик системи, яку сам висміював
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Один із лідерів рейтингів соціологічних досліджень – Володимир Зеленський позиціонує себе людиною, що виступає проти системи, офшорів. Однак, розслідування щодо його бізнесу в Росії та на Кіпрі підтвердили, що Зеленський – просто гвинтик системи, яку критикує і висміює.
Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.
«Умовно кажучи, соціологічні дослідження щодо рейтингів кандидатів у президенти – це результати вчорашнього дня. Сьогодні ситуація може бути абсолютно іншою», – вважає Віталій Бала.
Директор Агентства моделювання ситуацій переконаний, що найбільш ймовірні рейтинги будуть у лютому.
«Наразі рейтинги – це тенденція. Безумовно, Зеленський додав собі голосів через свій бунтівний характер і те, в який спосіб заявив про свою участь на виборах. Втім, чіткіша ситуація буде наприкінці лютого», – зазначає Віталій Бала.
Він пояснює: всі рейтинги, що публікуються задовго до виборів, є орієнтирами для команд кандидатів.
«Завдяки рейтингам команди розуміють у яку сторону їм рухатися, що виправляти. Щодо звичайних людей, то рейтинги можуть використовуватися задля маніпуляцій, мовляв той чи інший кандидат переможе», – говорить Віталій Бала.
Крім того, директор Агентства моделювання ситуацій звертає увагу на те, що соціологічні служби не все публікують.
«Є речі, які соціологічні фірми афішують, а є й такі опитування, які залишаються невідомі загалу. Насправді, іноді різниця може бути дуже великою. Зараз з’явилося дуже багато соціологічних компаній. Я думаю, що згодом ми можемо побачити, що рейтинги очолює, наприклад, Бойко», – каже Віталій Бала.
Також експерт акцентує увагу на Зеленському, який зараз входить у трійку лідерів.
«Вдалий старт кампанії додав йому підтримку електорату, однак невдовзі з’явилися проблеми, пов’язана із офшорами на Кіпрі. Ще невідомо чи в останніх опитуваннях були враховані скандали і бізнес в Росії. Зеленський позиціонує себе не таким, як інші, але насправді він виявився гвинтиком системи, проти якої виступав і висміював», – говорить Віталій Бала.
Директор Агентства моделювання ситуацій наголошує: між рейтингами і справжніми виборами велика різниця.
«Зеленського позиціонували, як відому людину. Коли люди підуть голосувати, почнуть серйозніше роздумувати над його кандидатурою. Тут постане питання про те, чи здатний він вплинути на ціну газу, субсидії, адже він ніколи у цій сфері не працював», – зазначає експерт.
Насправді дуже великий відсоток людей вибирають за кого голосувати, вже тримаючи в руках бюлетень, запевняє директор Агентства моделювання ситуацій.
«Емоційний фон в Україні настільки високий, що хтось із кандидатів за тиждень-два до виборів може зробити серйозні стратегічні помилки», – додає Віталій Бала.
До слова, раніше заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів пояснив, що найбільше впливає на електорат.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031