Авторизація

» » » Постпредові Росії в ЄС обмежили доступ у Європарламент

Постпредові Росії в ЄС обмежили доступ у Європарламент

Главі російської дипломатичної місії при Євросоюзі Володимиру Чижову обмежений вільний доступ у Європарламент.

Постпредові Росії в ЄС обмежили доступ у Європарламент

Таке рішення, вказується в заяві голови Європарламенту Мартіна Шульца, було прийняте у відповідь на складання російським МЗС «чорного списку» європейців, яким заборонений в'їзд до РФ. Російська влада, повідомив Шульц, «не змогла забезпечити прозорість» при складанні такого списку.

Разом з послом Росії при ЄС, говориться в розповсюдженій заяві Шульца, вільний доступ у Європарламент обмежений «ще одному дипломатові», ім'я якого не називається. Крім того, депутати Держдуми й Ради Федерації тепер матимуть щоразу запитувати дозволу на відвідування Європейського парламенту, а робота Комітету парламентського співробітництва ЄС і Росії тимчасово припинена. «Відповідно до норм міжнародного права й правових зобов'язань, що дозволяють конкретним особам користуватися правом на захист і на апеляцію, вважаємо виправданим прийняття відповідних відповідних заходів», — говориться в заяві Шульца.

Нагадаємо, що в Європарламенті діє пропускна система, однак усі акредитовані при ЄС дипломати мають постійні пропуски, що дозволяють вільно проходити в резиденцію Європарламенту в робочий час. Рішення голови Європарламенту означає, що такий постійний пропуск постпреда РФ при ЄС Володимира Чижова тепер буде анульований. Про те, що МЗС РФ склав «чорний список» європейських політиків, включаючи членів Європарламенту, яким заборонений в'їзд до РФ, стало відомо наприкінці травня. Список, у якому 89 імен, першими опублікували фінські ЗМІ. Представники МЗС РФ підтвердили існування «чорного списку», підкресливши, що його не передбачалося робити надбанням громадськості.Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930