Авторизація

» » » Знайдено простий захист від хвороб мозку

Знайдено простий захист від хвороб мозку

Знайдено простий захист від хвороб мозку Накопичення токсинів в головному мозку людини в міру віку може призвести до розвитку запалень в ньому і захворювань, пов'язаних з цим процесом. Вчені з США знайшли простий спосіб захистити мозок від патологій, що загрожують життю.

Згідно з новим дослідженням біологів з Університету Темпл, найбільш ефективно очищенню головного мозку від токсинів сприяє вживання оливкової олії.

«Компоненти оливкової олії знижують рівні запалення в мозку і активізують процес, за допомогою якого клітини позбавляються від небажаного сміття», - заявили автори проекту.

Раніше вчені називали 12 хімічних речовин, здатних викликати негативні зміни в головному мозку, що містяться практично повсюдно - не тільки в навколишньому середовищі, а й у побуті, наприклад, в меблях, одязі, миючих засобах і зубній пасті. В небезпечний перелік було внесено метилртуть, поліхлоровані дифеніли (ПХД), етанол, свинець, миш'як, толуол, марганець, фтор, хлорпирифос, тетрахлоретилен, полібромдіфенілові ефіри (ПБДЕ), дихлордифенілтріхлоретан.

Токсини, що скупчуються в мозку грають роль провокаторів небезпечних патологій, зокрема, деменції. Також через них здатний розвинутися рак.

Читайте також: Медики назвали простий спосіб відновити здоров'я

За даними, опублікованими в Тhe Journal of Neuroscience, інтенсивний процес очищення від шкідливих сполук в головному мозку відбувається, коли людина спить на боці.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031